Cdo Dit pa ty

images-7-150x150-150x150

Çdo Dit pa ty, është sie një dit pa diell.
Çdo mbrëmje pa ty, është si një nat pa yje.
Çdo or pa ty, ësht si një jetë pa ndjenja.
Çdo minut pa ty, është një minut si mos te isha në jetë.
Çdo sekund pa ty, është si mos tmë reh zemra.

2 Replies to “Cdo Dit pa ty”

  1. ispirimi im je ti

    Ispiimi im je ti ,motivi im je ti ,je ti aj i ccili me jep forc arsyje shpres deshir dhe vullnet qe te vazhdoj jetenn

  2. ispirimi im je ti

    Syyt me lotojn si shiu ne pranver trupi po me dridhet si nje termet zemra me rreh for ku asgje skuptoj po e pyes veten pse e dashuroj ajo hesht e nuk me tregon e pyes zemren pse e dashuron kur aj veq te lenndon

Comments are closed.