Home Për Dashurinë e vërtetë Cdo sekonde te jetes time
cdo-sekonde-te-jetes-time

Cdo sekonde te jetes time

nga dua.com

Cdo sekonde te jetes time, mendimi im je ti,
Largesine per ty do ta shkurtoj do ta bej afersi.
Cdo pike shiu qe bie dashurine per ty me kujton,
Do deshiroja qe pikat e shiut zemren tende te mbulojne.

Ne endrrat e mia cdo nate ty te shoh,
Te perqafuar te dy sebashku ne qendrojme,
une I afrohem zemres tende, dhe te them me embelsi,
Se te dua zemra ime gezimi im je ti.

Banner

ARTIKUJ E NGJAJSHëM