Home Për Dashurinë e vërtetë Nuk di cfar te bej me ty
nuk-di-cfar-te-bej-me-ty

Nuk di cfar te bej me ty

nga dua.com

Fillim i mbar
por ne fund i vrar
dashuri e papar
po prap te ndar!!!

duhemi kshtu se paku mendojm
me gjelozi a thua vall ku do shkojm
npole tkunderta jetojm
por smund te jemi tqet ku njeri tjetrit i mungojm

kur te kam pran perlahëmi
puthëmi ledhatohëmi por ne fund shahëmi
vrapoi nga dera ik me lot
provon t’me harrosh por lodhesh kot

harron se per ty ska tjeter
dashuria kurr s’behet e vjeter
kah te shkojsh gjithmon me kujton
dhe telefonin nga dora se leshon

kur me sheh me shoqe mbushesh meri
po gjelozia s’ka vend nese per mua ndjen dashuri
harron se edhe un te dua prandaj ste tradhtoj
por smundem ne qdo qast ket ta kujtoj
me ty a pa ty nuk ndjehem rehat.

Banner

ARTIKUJ E NGJAJSHëM

9 komentet

nita 26 Mars, 2014 - 12:23 pm

offffaaa e vertettt

nita sinjorita 26 Mars, 2014 - 12:25 pm

nuk e di pse te dua nuk e di pse jetoj por nje e di se veq shukrin e Dashuroj <3

nita sinjorita 26 Mars, 2014 - 1:15 pm
ispirimi im je ti 19 Qershor, 2014 - 1:16 am

Sa dua buzen te ta kafshoj trupinn te ta ledhatoj naten me ty ta kaloj por kjo ska shans se je me tjetren e mua sme ke me prann

ispirimi im je ti 19 Qershor, 2014 - 1:18 am

Jjam Genjeshtare ket mir e di por sjam trathtare vetem pse dola me dashurin e shpirtit tim.

ispirimi im je ti 19 Qershor, 2014 - 1:21 am

A me deshe najher sa nga ato fjal ishin realitet ku mbeten premtimet pse hesht e nuk flet e dua unazen qe mu me perket ke mbeten ato endrra qe kurr su ben realitet

lumturije 15 Shtator, 2014 - 1:11 pm

hmmmmmmmm ju lumt

Dimitris Sheme 24 Shtator, 2014 - 2:46 pm

Dashuria eshte lumturia e Njeriut,,,,,,.

donjeta 28 Janar, 2015 - 2:27 pm

ëndërroj shijen e buzeve të tua që sikur mjalti kanë ëmbëlsi
zgjas buzet e mia drejt teje të puth me shumë dashuri

Comments are closed.