Home Për Dashurinë e vërtetë Sa kohe u be
sa-kohe-u-be

Sa kohe u be

nga dua.com

Sa kohe u be qe s’shoh me syte e tu
dhe perseri po i perfytyroj,
Sa kohe u be qe nuk puth buzet e tua..
dhe prape e ndjej ngrohtesine e tyre.

U be shume aq shume kohe
qe nuk perkedhel me trupin tend
dhe prape e ndiej aty ne trupin tim,
Sa dua te te shoh perseri.

Banner

ARTIKUJ E NGJAJSHëM