Qysh me i humbë 3 kilogram për 2 ditë? - Qysh Me nga dua.com 

Qysh me i humbë 3 kilogram për 2 ditë?

| Fitnes | 09 October 2017 | 17:38

Individët që janë në mbi pëshë, provojnë të gjitha mënyrat për të humbur nga kilogramët e tepërta por jo gjithmonë japin rezultate. 

Për shkak të kohërave në të cilën jetojmë, shpesh priremi të harrojmë se çfarë është e rëndësishme.

Jo paratë, por shëndeti dhe familja.

Eshte e rëndësishme të dini arsyet se pse doni të humbisni peshë por mbi të gjitha të qëndroni të shëndetshëm.

Receta e mëposhtme ju vjen në ndihmë, duke humbur 3 kg në 2 ditë !

Së pari, është e rëndësishme konsumimi i Milkshake, gjysmë ore pas marrjes mëngjesin .

Është gjithashtu e këshillueshme te shoqëroni këtë trajtim me konsumin e vazhdueshëm frutave,perimeve dhe çajit jeshil.

Gjithashtu, përjashtoni sheqerin nga përditshmëria juaj.

Përbërësit:

  • 4 hudhra
  • 4 domate të vogla
  • 1/4 litër ujë
  • 6 kube akulli

Përgatitja: Lajini të gjitha produktet dhe futini bashkë dhe i trazoni në një mikser.

Domatja vepron si një antioksidant duke ndihmuar trupin tuaj, për të hequr dhjamin e akumuluar.

Ndërsa hudhra ndihmon djegjen e kalorive, si dhe ndihmon në shëndetin tone në përgjithësi.

Filloni të konsumoni këtë përzjerje 2-3 herë në jave dhe do të shihni rezultatet të menjëhershme në humbjen e kilogramëve të tepërta.

Image

 

dua