Qysh me i pastru pllakat? - Qysh Me nga dua.com 

Qysh me i pastru pllakat?

Qysh Me Qysh Me | Mirembajtje shtepiake | 14 November 2016 | 20:03
Përbërësit:
  • 2 gota ujë të ngrohtë
  • 1 lugë sodë bikarbone
  • ¼ e gotës uthull.
pllaka-1 1.Kombinoni ujin me sodë në një gotë. pllaka-2 2.Shtoni në shishe me spërkatës ujin me sodë, si dhe shtoni uthullën. pllaka-3 3.Spërkatni leckën dhe pastroni pllakat. pllaka-4
dua