Qysh me i pastru pllakat? - Qysh Me nga dua.com 

Qysh me i pastru pllakat?

Qysh Me Qysh Me | Mirembajtje shtepiake | 18 January 2017 | 01:28
Përbërësit:
  • 1 gotë ujë të ngrohtë
  • 1 lugë sodë bikarboni
  • ¼ e gotës uthull e bardhë.
1.Shtoni 1 lugë sodë bikarbone në 1 gotë ujë të ngrohtë dhe kombinoni mirë. 2.Gradualisht shtoni uthullën në përzierjen me ujë. 3.Vendoseni në një shishe me spërkatës direkt në leckë me mikrofibër, dhe pastroni pllakat.
dua