Qysh me u vesh në mbrëmje? - Qysh Me nga dua.com 

Qysh me u vesh në mbrëmje?

Qysh Me Qysh Me | Mode & Stil | 24 February 2017 | 21:43

Zgjidhni një pamje klasike dhe të matur me elegancë të përjetshme, por ruani edhe 2-3 detaje të vogla që të tregojnë se ju jeni në modë.

Disa këshilla për një pamje klasike dhe elegante: * Një fustan të zi, të ngushtë tek dekolteja dhe të lirë tek pjesa e poshtme dhe që arrin deri tek gjuri. * Një palë pantallona të gjerë të zezë që bien mbi një palë këpucë të bukura dhe një bluzë të vogël me dantella. * Një fustan të gjatë dhe të rrjedhshëm që ju jep prezencë dhe hijeshi. * Aksesorë “trend” për të qenë “in” edhe në qoftë se ju jeni të veshur në një stil klasik. * Një rrip me një hark metalik të madh të përshtatur me gjatësinë e fustanit që keni veshur. * Një grim të thjeshtë dhe buzë të lyera me një efekt shkëlqyes. * Së fundi, thonjtë e lyera dhe një varëse elegante.

dua