Qysh me e shkri dhjamin gjatë natës? - Qysh Me nga dua.com 

Qysh me e shkri dhjamin gjatë natës?

Qysh Me Qysh Me | Bukuri | 21 April 2017 | 21:24
Përbërësit: – Limon – Majdanoz – Uthull – Kanellë – Një lugë gjelle mjaltë ose xhenxhefil Përbërësit i përzieni në blender dhe duhet të planifikoni që të flini saktësisht 8 orë. Në vend se të hani darkë, përpiquni të mos konsumoni asgjë për pak orë para se të flini dhe pini këtë produkt. Çdo njeri që e ka provuar thuhet se ua ka shkrirë dhjamin menjëherë përderisa ata kanë qenë në gjumë. Nuk do të kalojë kohë e gjatë dhe do të vëreni se si numrat në matëse të peshës do të zvogëlohen një nga një.
dua