Qysh me eleminu celulitin? - Qysh Me nga dua.com 

Qysh me eleminu celulitin?

Qysh Me Qysh Me | Bukuri | 07 March 2017 | 22:28
  Uthulla e mollës është ilaçi ideal që mund të reduktojë celulitin nga trupi. Ai është shumë i mirë për të eleminuar toksinat dhe shkatërron dhjamin që grumbullohet në qelizat tuaja. Kjo përzierje rekomandohet për të gjithë ata që kanë shqetësime nga celuliti dhe nga mbipesha. Përbërësit: – 1 lugë gjelle mjaltë -½ litër ujë -2 lugë gjelle uthull molle Duhet të pini një gotë me këtë përzierje çdo mëngjes para se të konsumoni vaktin e mëngjesit dhe të pini sa më shumë ujë gjatë ditës. Uji ndihmon për të pastruar trupin, shkatërrojë yndyrnat e tepërta dhe ta bëjë të shkëlqejë lëkurën e trupit tuaj.
dua