Qysh me i rritë thonjtë për 1 javë? - Qysh Me nga dua.com 

Qysh me i rritë thonjtë për 1 javë?

Qysh Me Qysh Me | Bukuri | 26 January 2017 | 18:33
Nëse dëshironi t’i rrisni thonjtë tuaj në kushte shtëpi dhe në vetëm pak ditë, ju njohim me një metodë të thjeshtë, me përbërës natyralë që mund t’i gjeni në çdo kohë. Përbërësit:
  • Ujë
  • Vaj ulliri
  • Limon
  • Hudhër.
Së pari shtoni ujin në një enë të vogël dhe vëreni në zjarr të nxehet. Më pas, shtypni hudhrën dhe hidheni në ujë. Në fund shtoni pak vaj ulliri dhe lëngun e një limoni dhe përziejini mirë të gjithë përbërësit. Largojeni përzierjen nga zjarri dhe lëreni të ftohet. Hidheni në një enë më të gjerë dhe vendosni gishtat e duarve në të. Mbajini në të për rreth 25 minuta dhe përsëriteni këtë procedurë çdo ditë, për një javë rresht. Provojeni këtë metodë efektive e cila premton rezultate të mahnitshme vetëm në një javë.
dua