Qysh me i trajtu flokët e yndyrshme? - Qysh Me nga dua.com 

Qysh me i trajtu flokët e yndyrshme?

Qysh Me Qysh Me | Bukuri | 28 March 2017 | 21:38
Flokët e yndyrshme janë problemi numër një  për çdo femër. Nëse keni dëshirë të keni flokë të shëndetshëm dhe jo që bëhen direkt me yndyrë. Merrni disa pika lëng limoni dhe i përzieni me një gotë kos natyral me 0% yndyrna. E përzieni masën, dhe e aplikoni vetëm mbi rrënjën e flokut. E mbani për 15 minuta. Pastaj e lani kokën si zakonisht me shampo dhe me krem. Këtë maskë duhet ta përdoni çdo tre ditë për 4 javë rresht.
dua