Qysh me kriju zbutës të buzëve? - Qysh Me nga dua.com 

Qysh me kriju zbutës të buzëve?

Qysh Me Qysh Me | Bukuri | 02 February 2017 | 20:59
Nëse jeni adhuruese e buzëkuqëve e dini sa me rëndësi është të keni buzë të buta dhe pa copëza të lëkures që shëmtojnë dukjen e buzëve tuaja, atëherë ky skrab është zgjidhja e duhur. Përbërësit:
  • 2 lugë mjaltë
  • 1 lugë vaj ulliri
  • 1 lugë vaj kokosi
  • 2-3 lugë sheqer të kaftë.
Kombinohen të gjitha derisa të arrihet një dendësi më e trashë. Vendoset skrabi në një kavanoz të vogël e të përshtatshëm.
dua