Qysh me përgaditë kremë për forcimin e thonjëve? - Qysh Me nga dua.com 

Qysh me përgaditë kremë për forcimin e thonjëve?

Qysh Me Qysh Me | Bukuri | 07 January 2017 | 04:07
Përbërësit:
  • Vazelinë
  • Leng limoni
  • Vaj ulliri.
Në një enë kombinohet 1 lugë vazelinë, 2 lugë lëng limoni dhe 1 lugë vaj ulliri, Përzihet masa dhe aplikohet në thonjë dhe në lëkurë rreth thonjëve. Lejohet të veprojë për 15 minuta dhe pastaj shpërlahet.
dua