Qysh me përgaditë maskë antioksiduese kundër rrudhave? - Qysh Me nga dua.com 

Qysh me përgaditë maskë antioksiduese kundër rrudhave?

Qysh Me Qysh Me | Bukuri | 19 January 2017 | 20:22
Përbërësit:
  • ½ kivi
  • 1 lugë mjaltë
  • 1 lugë lënd limoni.
Qërohet kivi dhe shtypet në një pjatë. Shtohet mjalta dhe limoni dhe kombinohet mirë. Përhapet në fytyrë maska e përgaditur, dhe pas 10 minutash shpërlahet me ujë të vakët.
dua