Qysh Me - Kërko - Qysh me përgaditë maskë për flokë me vajëra natyral? 
Kyçu

Qysh me përgaditë maskë për flokë me vajëra natyral?

Arbona D Arbona D | Bukuri | 30 June 2017 | 10:33

Përbërësit:

  • 5 lugë vaj kokosi
  • 3 lugë vaj ulliri.

Kombinoni vajin e kokosit me vajin e ullirit.

Mbuloni gjatësinë e flokëve me vaj, duke u fokusuar në majet e flokëve.

Mbështillni flokët dhe lejoni të veprojnë vajërat për 15-30 minuta.

Pastroni flokët.

Image

 

Komentet

Të Ngjajshme

dua