Qysh me përgaditë maskë për qetësimin e lëkurës së yndyrshme? - Qysh Me nga dua.com 

Qysh me përgaditë maskë për qetësimin e lëkurës së yndyrshme?

Qysh Me Qysh Me | Bukuri | 11 January 2017 | 01:49
Përbërësit:
  • 1 e verdhë veze
  • 1 lugë mjaltë
  • 1 lugë vaj ulliri
  • 3 lugë tërshërë.
Kombinoni vezën, mjaltën, vajin e ullirit dhe tërshërën. Aplikojeni në fytyrë për 15-20 minuta Shpërlani me ujë të vakët dhe aplikoni kremë zbutëse.
dua