Qysh me rikthy shkëlqimin e lëkurës? - Qysh Me nga dua.com 

Qysh me rikthy shkëlqimin e lëkurës?

Qysh Me Qysh Me | Bukuri | 11 March 2017 | 00:15
Përbërësit; 3 lugë qumësht 1 lugë lëng limoni 1 lugë hudhra të shtypura Në një enë shtoni përbërësit me rradhë. Merrni hudhrat heqni levozhgen dhe shpejt i shtypni mirë. Hidhni dhe hudhrat tek pjesa tjetër ku janë dy përbërësit e tjerë dhe përzieni mirë deri sa të jenë shkrirë me njëri-tjetrin. Vendosni masken në fytyrë dhe e lini deri sa të thahet. Kjo maskë e përgatitur në shtëpi është shumë efektive, si dhe do t’ju ndihmojë t’i riktheni në mënyrë natyrale shkëlqimin fytyrës suaj.
dua