Qysh me tonifiku lëkurën? - Qysh Me nga dua.com 

Qysh me tonifiku lëkurën?

Qysh Me Qysh Me | Bukuri | 16 February 2017 | 00:06
  • Përbërësit: -1 lugë çaji mjaltë -2 lugë gjizë -disa pika të vaj bajame
Kombinoni të tre përbërësit deri sa të realizoni një masë brumi dhe aplikojeni në fytyrë. Lëreni maskën të veprojë për 30 minuta dhe më pas shpëlajeni më ujë të ngrohtë. Në qoftë se lëkura juaj është shumë e ndjeshme, shpëlajeni fytyrën me çaj kamomili.
dua