Qysh me i humbë 4 kg për 6 ditë?

nga Argjenda Selmani

Ky lëng ndihmon në djegien e kalorive dhe ushqen trupin tuaj me vitamina dhe minerale. Përveç kësaj, majdanozi përmirëson tretjen dhe largimin e lëngjeve të tepërta nga trupi. Përbërësit:

  • disa fije majdanoz,
  • 1 limon
  • dhe ujë (1,5 litër).

Majdanozin preni në pjesë të imëta (më së miri në blender), shtrydhni lëngun nga limoni dhe përzieni me ujë. Lëngun duhet ta pini çdo mëngjes në stomak të zbrazur, për vetëm 5 ditë, e pastaj bëni pauzë prej 10 ditëve. Ky lëng ndihmon në djegien e kalorive, ushqen trupin tuaj me vitamina dhe minerale dhe i mundëson atij për ti hedhur të gjitha toksinat.