Qysh me i largu toksinat dhe yndyrën nga trupi? - Qysh Me nga dua.com 

Qysh me i largu toksinat dhe yndyrën nga trupi?

Qysh Me Qysh Me | Receta | 16 December 2016 | 13:57
Së bashku me yndyrnat dhe sheqernat, në trupin tone hyjnë edhe shumë toksina, për të mos përmendur toksinat veçmë të grumbulluara në trupin tonë, si rezultat i mënyrës së keqe të të ushqyerit dhe aktivitetit të dobët fizik. Por, ka një zgjidhje, dhe e tëra qëndron tek një pije e shëndetshme! Përbërësit: 1 filxhan lëng domate, gjysmë limoni, dy lugë xhenxhefil të grimcuar, një spec djegës (mund të jetë edhe pluhur) si dhe dy gjethe selino. Përgatitja: përzieni lëngun e domates, lëngun e limonit, xhenxhefilin dhe specin djegës. Përzieni mirë përbërësit, mund ta bëni këtë edhe në blender, hidheni më pas në enë apo gotë qelqi dhe hidhni mbi gjethet e selinos. domate
dua