Qysh me përgaditë lëng natyral për humbje peshe? - Qysh Me nga dua.com 

Qysh me përgaditë lëng natyral për humbje peshe?

Qysh Me Qysh Me | Receta | 10 February 2017 | 00:24
Përbërësit:
  • 4 kivi
  • ¼ lugë çaji me pluhur hudhre
  • 2 mollë
  • 1 dardhë
  • 1 tufë nenexhik
  • lëngu i 2 kokrrave limoni
  • 5 gota me ujë
Pergatitja: Hidhini të gjithë përbërësit në blender dhe miksojini mirë. Këtë përbërje konsumojeni para se të hani mëngjes, para dreke dhe para darke dhe një gotë para se të flini. Pijeni atë për një muaj rresht dhe do të shihni efektin që do të ketë kjo pije. Mbas një muaji reduktojeni konsumin e saj vetëm në një gotë para se të hani mëngjes.
dua