Qysh me përgadite lengun qe largon lodhjen pranverore? - Qysh Me nga dua.com 

Qysh me përgadite lengun qe largon lodhjen pranverore?

Qysh Me Qysh Me | Receta | 07 May 2018 | 23:34

Pakësimi i konsumimit të vitaminave dhe aktiviteti i dobët fizik shkaktojnë lodhjen pranverore. Nëse edhe ju jeni një nga ata persona që keni këtë problem, në vijim ju sjellim recetën me tre përbërës që eliminon lodhjen pranverore.

01 nga 02Përbërësit: - 3 portokaj të qëruar - 1 lugë vaj liri - 1 dl ujë të ftohtë
02 nga 02Përgatitja: - Të gjithë përbërësit i vendosni në blender dhe i përzieni mirë

 

dua