Qysh me përgaditë sallatë me tuna? - Qysh Me nga dua.com 

Qysh me përgaditë sallatë me tuna?

Qysh Me Qysh Me | Receta | 06 January 2017 | 00:55
Përbërësit:
 • 1 konzervë të madhe tuna
 • ¼ e avokados
 • 1 lugë krem djathi
 • ¼ e gotës ajkë
 • Erëza
 • Qepë
 • Domate
 • Tranguj
 • Uthull
 • Vaj ulliri
 • Kripë
 • Piper.
Në një enë të thellë vendosen perimet e prera imët. Shtohet krem djathi, ajka. Shtohet erëzat, kripa dhe piperi. Përzihen të gjitha mirë dhe shtohet uthull e vaj ulliri sipas shijes.
dua