Qysh me përgaditë toptha me biskota dhe qokollatë? - Qysh Me nga dua.com 

Qysh me përgaditë toptha me biskota dhe qokollatë?

Qysh Me Qysh Me | Receta | 10 February 2017 | 23:52
Përbërësit:
  • 1 gotë ujë
  • 1 gotë qumësht
  • 250 gram margarinë
  • 200 gram qokollatë
  • 500 gram biskota të bluara
  • 100 gram arra.
Vlohet uji, qumështi, qokollata dhe margarina. Ndërkohë bluhet biskotat dhe hidhen në masën e vluar. Shtohet arrat dhe masa përzihet mirë. Nxirren topthat dhe kalohen në arra. [caption id="attachment_20727" align="alignnone" width="736"] SAMSUNG[/caption]
dua