Qysh me detoksifiku organizmin në mënyrë natyale? - Qysh Me nga dua.com 

Qysh me detoksifiku organizmin në mënyrë natyale?

Qysh Me Qysh Me | Shendet | 23 December 2016 | 21:30
Të gjithë ne me padurim i presim festat, dhe janë pikërisht koha e tyre kur ne mbushemi me ëmbëlsira dhe delikatesa të ndryshme. Portokalli më së miri do të ndihmojë në kthimin e tretjes në funksion të plotë pas përfitimit të tepërt të yndyrave dhe sheqerit. Përbërësit:
  • 2 portokaj
  • një gotë jogurt
  • një banane
  • një lugë mjaltë
  • një lugë lëng limoni
Të gjitha këto të vendosen në mikser, të përzihen dhe ju pastaj kënaquni me frapenë e shijshme dhe të shëndetshme.
dua