Qysh me humbë peshë me anë të hudhrës? - Qysh Me nga dua.com 

Qysh me humbë peshë me anë të hudhrës?

Qysh Me Qysh Me | Shendet | 29 December 2016 | 00:22
Hudhra është e dobishme edhe në procesin e humbjes në peshë – në kombinim edhe me një produkt ushqimor përshpejton metabolizmin dhe për vetëm shtatë ditë mund të ju ndihmojë të heqni qafe peshën e tepërt. Pastroni 3 thelpinj hudhër, shtypni sa më imët apo në rende, dhe leni në enë të qëndrojnë për 15 minuta. Pastaj shtoni një lugë gjelle mjaltë të pastër shtëpiak. Këtë përzierje konsumojeni çdo ditë në mëngjes me stomak bosh dhe pas shtatë ditëve do të vëreni ndryshim të rëndësishëm. Kjo përzierje është e shkëlqyer edhe për më shumë energji, parandalimin e ftohjes dhe gripit, si dhe shëndetin e përgjithshëm. Sipas dëshirës në përzierje mund të shtoni lëngun e gjysmë limoni dhe një lugë çaji xhenxhefil të copëtuar.
dua