Qysh me largu kokëdhimbjen me kripë? - Qysh Me nga dua.com 

Qysh me largu kokëdhimbjen me kripë?

Qysh Me Qysh Me | Shendet | 15 March 2017 | 22:20
Kripa mbetet një zgjidhje e përsosur për lehtësimin e dhimbjeve të kokës, të cilat shkaktohen nga migrena. Sidoqoftë, përveç këtyre, kripa e Himalajës edhe jua përmirëson sistemin e imunitetit, i balancon nivelet në enët e gjakut dhe e rikthen balancimin e elektroliteve dhe alkalinës në trup. Përbërësit:Gjysmë lugë gjelle kripë të Himalajës – Gjysmë limoni – Një gotë ujë Përgatitja e këtij ilaçi është tejet e thjeshtë: shtrydhni lëngun e limonit në një gotë me ujë dhe shtojani kripën. Këtë pije pijeni menjëherë dhe do t’i vëreni efektet lehtësuese.
dua