Qysh me përgaditë recetë natyrale për sinusë? - Qysh Me nga dua.com 

Qysh me përgaditë recetë natyrale për sinusë?

Qysh Me Qysh Me | Shendet | 26 January 2017 | 18:15
Përbërësit: -1 litër ujë, -1 lugë gjelle rozmarinë, -1 qepë, -pak kripë. Qepën vendoseni në vlim në një tas me ujë, pastaj shtoni rozmarinën dhe kripën. Lëreni të vlojë për 5 minuta. Vendoseni masën në një tas. Mbuloje kokën me një peshqir dhe afroje tasin në fytyrë, duke qenë të kujdesshëm për të mos u djegur dhe thithni përgatitjen me avulll. Përsëriteni këtë proces tri herë në ditë.
dua