Qysh me shëru kolesterolin? - Qysh Me nga dua.com 

Qysh me shëru kolesterolin?

Qysh Me Qysh Me | Shendet | 20 December 2016 | 22:17
Kolesteroli njihet si përgjegjës për disa sëmundje që kanë të bëjnë me zemrën dhe atakun kardiak. Përbërësit për të përgaditur një ilac natyral për shërimin e kolesterolit janë:
  • 2 lugë uthull molle
  • 2 lugë mjaltë
  • 2 lugë kanellë
  • 2 lugë lëng limoni
  • 1 gotë ujë.
Të gjithë përbërësit përzihen dhe vendosen në një kavanoz. Pihet nga një lugë në stomak bosh në mëngjes. Përcillet me një gotë ujë.
dua