Qysh me kriju sapun të lëngshëm? - Qysh Me nga dua.com 

Qysh me kriju sapun të lëngshëm?

Qysh Me Qysh Me | Shtepiake | 27 February 2017 | 21:17
Përbërësit:
  • ½ gote shampo të trupit
  • ½ gote ujë
  • 1 lugë vaj ulliri
  • 20 pika vaj limoni esencial.
1.Vendosni ujin në shishe të sapunit të lëngshëm. 2.Shtoni shampon. 3.Shtoni edhe vajin e ullirit dhe pikat e vajit, dhe përzieni.
dua