Biografi

Emri
Nena Tereze
Aleksander Moisiu
Yll Limani
krist aliaj

Krist Aliaj

Rrugëtimi i Krist Aliajt për t’u bërë një artist i

yll limani

Yll Limani

Yll Limani është një kantautor dhe muzikant shqiptar që fitoi

luiz ejlli

Luiz Ejlli

Luiz Ejlli, nje emer vertet i dashur per publikun, rrugëtimi

ari blue

Ari Blue

Ari Blue është një këngëtare e njohur dhe e talentuar

mikela pupa

Mikela Pupa

Mikela Pupa është një influencuese dhe blogere e njohur, e

amos zaharia

Amos Zaharia

Amos Zaharia është një aktor shqiptarë me shumë eksperiencë dhe

diola dosti

Diola Dosti

Diola Dosti është një nutricioniste shumë e respektuar dhe e

banner