Single? Shkarko App ketu.

Gezuar krishtlindjet – Mesazhe për të dashurit tuaj!

gezuar krishtlindjet

Gezuar krishtlindjet! Krishtlindjet janë pjesa më e ngrohtë dhe e bukur e vitit! Festat e fundvitit në përgjithsi, na mbledhin me më të dashuritë tanë.

Ato na rikthejnë kujtimet e ngrohta të fëmijërisë! Nëse këtë fundvit po kërkoni mesazhet më të ngrohta për të t’i ndarëme të dashuritë tuaj, ky është artikulli i duhur! Ne kemi grumbulluar disa nga urimet më të ngrohta për Krishtlindje, të cilat mund t’ua dërgoni apo t’ua shkruani në kartolinat e fundvitit personave tuaj të zemrës!

Gëzuar Krishtlindjet për Familjen

Gezuar Krishtlindjet, familja ime e dashur! Të jem bashkë me ju këtë Krishtlindje, është dhurata më e mirë që kam dëshiruar ndonjëherë. Ndjej thellë në zemër ngrohtësinë dhe gëzimin e të qenit në shtëpi me të gjithë ju!

Gëzuar Krishtlindjet, familja më e mirë! Kjo është koha më e bekuar e vitit. Janë Krishtlindje! Është koha kur familja bëhet sërish bashkë dhe ne jemi me fat që e kemi këtë mundësi. Gëzuar Krishtlindjet për familjen më të mirë që mund të kem ndonjëherë!

Gezuar Krishtlindjet, personat e mi më të çmuar! Shpresoj që kjo krishtlindje të sjellë në mesin tonë harmoni, lumturi të pafund dhe shëndet. Ju jeni dhurata më e çmuar në jetën time!

Krishtlindja është koha e vitit për të bërë dhurata për të dashurit tuaj dhe për të vlerësuar përpjekjet e tyre dhe për kujdesin e pafund për ju. Gëzuar Krishtlindjet për ju familjë ime më e dashur!

Pa marrë parasysh se ku ndodhem në botë, ngrohtësia e dritave festive më kujton atmofserën festive të shtëpisë tonë të ngrohtë. Me zemër unë jam gjithmonë me ju. Gezuar Krishtlindjet familje!

Urime për Krishtlindje për prindërit

Të dashur prindër, ju uroj një Krishtlindje të gëzuar dhe të lumtur. Shpresoj që ta shijoni këtë ditë në maksimum dhe i lutem Zotit që t’ju mbajë gjithmonë të lumtur.

Gëzuar Krishtlindjet për nënën  dhe babain tim të dashur. Le të sjellë këto Krishtlindje të gjitha gjërat më të mira në jetën tuaj, sepse ju të dy meritoni më të mirën.

Gëzuar Krishtlindjet, mami dhe babi. I lutem Zotit që ju të dy të qëndroni mes nesh për një kohë të gjatë.

Të dashur prindër, ju uroj Krishtlindjet sa më të lumtura dhe të gëzuara ndonjëherë! Gezuar Krishtlindjet!

Të dashur prindër, ju uroj një sezon të Krishtlindjeve dhe festave shumë të lumtura dhe të sigurta. Shpresoj ta shijoni këtë ditë dhe çdo ditë të jetës suaj në maksimum. Të dua.

Gezuar Krishtlindjet për prindërit e mi të dashur. Dashuria dhe adhurimi im për ju nuk ka kufi. Ju jam mirënjohës për gjithçka që më keni dhënë.

Mesazhe për Krishtlindje për të dashurin

Gëzuar Krishtlindjet per personin më të dashur të zemrës time. Magjia që sjell ti në jetën time është si ajo e krishtlindjeve!

Gëzuar Krishtlindjet dhurata më e mirë e jetës time! Dua të festojmë përherë së bashku, për të gjitha vitet që po vijnë. Të dua shumë!

Gezuar Krishtlindjet, i dashuri im! Uroj që kjo Krishtlindje të sjellë bekime në jetën tënde dhe viti që po vjen të jetë viti ynë!

Gëzuar Krishtlindjet, për të dashurin më të mirë të botës! Shpresoj këtë vit lumturia të mos mungojë në jetën tënde, dhe mbarësia qoftë gjithmonë me ty! Të dua shumë!

Gezuar Krishtlindjet, i dashuri im i ëmbël! Festat me ty kanë më tepër hijeshi se çdo herë tjetër! Festofshim gjithmonë së bashku!

Mesazhe për Krishtlindje për të dashuren

Ti je në jetën time, kështu që jeta ime ka një kuptim. Pa ty në jetën time, do të ishte vetëm një ëndërr. Të dua shumë dhe të uroj Gëzuar Krishtlindjet!

Për Krishtlindje po të dërgoj 100 përqafime dhe 1000 puthje sepse të dua më shumë se çdo gjë tjetër. Gezuar Krishtlindjet!

Ti më bën të lumtur në shumë mënyra, por sonte ti vetëm duhet të jesh me mua dhe të mirëpresim birin e Zotit në zemrat tona. Gëzuar Krishtlindjet.

Ti je e vetmja për mua në jetën dhe zemrën time. Pa ty, unë nuk do të mbijetoja. Ti je jeta ime, shpirti im! Gezuar Krishtlindjet dashuria ime!

Unë të dua dhe nuk kam fjalë për të treguar se sa. Të dua dhe dua ta dish edhe në këtë rast të veçantë të Krishtlindjeve. Gëzuar Krishtlindjet, zemra ime!

Urime për Krishtlindje për Facebook

Miq të mi, urime për festën e gëzueshme dhe të mrekullueshme – Gezuar Krishtlindjet! Unë dua të ju uroj që zemra juaj të jetë e mbushur me lumturi. Jeta juaj qoftë plot dashuri dhe qetësi, suksese dhe arritje të reja!

Miq të Facebook-ut, në këtë ditë të shenjtë, dua të bëj një urim të veçantë. Le të realizohet shumë shpejt gjithçka për të cilën ëndërroni. Le të ketë gjithmonë gëzim dhe të qeshura në shtëpinë tuaj. Ju miqt e mi meritoni të gjitha më të mirat. Gezuar Krishtlindjet!

Për këto festa unë dua t’ju uroj një det buzëqeshjesh dhe mirësie, prosperitet dhe mirëqenie, dashuri dhe kujdes. Mos kini frikë të ëndërroni, sepse ëndrrat bëhen vërtet të vërteta. Gezuar Krishtlindjet, miqt e mi!

Miq e dashamirë, në këtë ditë të veçantë, ju uroj paqe dhe dashuri! Le të vijnë magjitë dhe mrekullitë në shtëpinë tuaj, gëzimi dhe lumturia të mbretërojnë në familjet tuaj! Paçi një festë të mrekullueshme, Gezuar Krishtlindjet!

SMS Gëzuar krishtlindjet

Pak dashuri, një fjalë gëzimi dhe një buzëqeshje e vogël mund t’ju bëjnë të lumtur këtë sezon të Krishtlindjeve! Gezuar Krishtlindjet për ju!

Në këtë sezon Krishtlindjesh, përpiquni të dekoroni jo vetëm çdo hapësirë ​​boshe rreth shtëpisë tuaj por edhe rreth jetës tuaj. Ju uroj me te mirat! Gezuar Krishtlindjet!

Përmes këtij mesazhi të shkurtër, uroj që Krishtlindjet tuaja të shkëlqejnë dhe të sjellin shumë gëzim! Gezuar krishtlindjet!

Porosia ime për ju miq, është ta shijoni dhe festoni këtë sezon Krishtlindjesh si fëmijë! Jam i sigurt që do të kënaqeni!

Ju uroj juve dhe familjarëve tuaj prosperitet, paqe, lumturi dhe shëndet në këtë stinë të Krishtlindjeve. Gezuar krishtlindjet!

Porosi për të uruar Gezuar krishtlindjet!

Magjia e Krishtlindjes ta mbushtë zemrën në këtë sezon festash dhe uroj të sjellë gëzim në mendjen tënde. Gezuar krishtlindjet!

Uroj që kjo stinë e Krishtlindjeve t’ju sjellë gëzim dhe frymëzim të ri, që mund ta bëjë vitin e ardhshëm një vit të suksesshëm për ju. Gezuar Krishtlindjet!

Uroj që fëmija juaj i brendshëm të dalë jashtë në këtë sezon festash dhe të gjejë kohë për të vlerësuar të gjitha gjërat që keni anashkaluar në jetën tuaj.

Ju dërgojmë pak ngrohtësi dhe gëzim së bashku me këtë mesazh urimi për Krishtlindje! Shijoje kohen tende! Gezuar Krishtlindjet!

E gjithë shtëpia juaj qoftë e mbushur me dashurinë e kësaj periudhe Krishtlindjeje. Kalo kohën tënde me të dashurit dhe shijo festat! Gezuar Krishtlindjet!

Uroj që këto Krishtlindje të jenë një kohë e mrekullueshme për ju për të ndarë momente me njerëzit e dashur në jetën tuaj. Gëzuar Krishtlindjet!

Krishtlindja është koha ku mund ta shihni dashurinë në veprim. Shijojeni kohën tuaj këtë sezon të mrekullueshëm! Gezuar krishtlindjet!

Qofshin këto Krishtlindje të mbushura me momente dashurie, ngrohtësie dhe lumturie. Gezuar Krishtlindjet!

Horoskopi ditor

Horoskopi ditor për datën 01.02.2023. Çdo ditë horoskopi ditor