Kejvina Kthella

Kejvina Kthella

kejvina kthella

Kejvina Kthella është një modele e njohur dhe personazh mediatik, e cila u bë e famshme pas paraqitjes së saj mahnitëse fillimisht në Miss Universe Albania 2017.

FieldFields 2
EmriKejvina Kthella
GjiniaFemër
Ditëlindja02 Gusht 1995 (28 Vjeç)
VendlindjaShqipëri 🇦🇱
ProfesioniModele
HoroskopiBinjakët ♊️

Ajo rrëmbeu zemrat e shumë njerëzve me pamjen e saj mahnitëse, personalitetin simpatik dhe talentin e pamohueshëm.

Kejvina Kthella Biografia

Interesimi i Kejvina Kthellës për industrinë e televizionit filloi që në moshë të re dhe në këtë fushë ajo filloi të punonte që në adoleshencë.

Pasioni i saj për modelingun dhe aktrimin e ka bërë atë të bëhet modele për markën e njohur të modës Fashion Nova, si dhe agjencinë Social Star.

Një nga videot e saj më të njohura të modelingut në Instagram ka mbledhur pak më shumë se 825,000 shikime, duke dëshmuar se fansat e saj janë gjithmonë të etur për të parë më shumë nga pamja e saj mahnitëse dhe personaliteti magjepsës.

Kejvina Kthella kohet e fundit ka jetuar në zonën e Los Angeles, Kaliforni, por ka origjinë shqiptare.

Prejardhja e saj e larmishme dhe tërheqja ndërkombëtare kanë kontribuar në popullaritetin e saj të gjerë, duke e bërë atë një figurë të shquar në industrinë e argëtimit dhe modelimit.

Pavarësisht suksesit të saj, ajo mbetet e përulur dhe e përkushtuar ndaj zanatit të saj, duke u përpjekur vazhdimisht të arrijë lartësi të reja në karrierën e saj.

Kejvina në Big Brother VIP Albania

Përveç pjesëmarrjes në konkursin Miss Universe Albania, ajo ka fituar njohje edhe për paraqitjet e saj në reality show-n e njohur televiziv, Big Brother VIP Albania.

Edhe pse ajo u përjashtua nga shtëpia më e famshme për shkak të një aksidenti ndaj Luizit dhe nuk arriti të përshtatej aty mbrenda, ajo vazhdon të jetë e pëlqyer nga publiku.

Si rezultat i popullaritetit të saj të jashtëzakonshëm, Kejvina Kthella ka grumbulluar një ndjekës masiv në rrjetet sociale, me mbi 750,000 ndjekës vetëm në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo përdor platformën e saj për të shfaqur aftësitë e saj të modelimit, për të promovuar marka dhe produkte të ndryshme dhe për të ndarë pamjet e stilit të saj të jetës magjepsëse me fansat e saj.

Elrond

Elrond

Më shumë artikuj: