Ora News Live

ora news live

Ora News Live, nje nga televizionet informative me profesionale dhe te pavarur ne panoramen mediatike shqiptare.

Ora News nga YouTube Live

[youtube-feed feed=16]

Ora News videot e fundit nga YouTube

[youtube-feed type=”channel” channel=”UCU-25_ycYvBv60_nMHUxAwA”]

Rreth Ora News Live

Televizioni Ora News Live eshte nje nga televizionet informative me profesionale dhe te pavarur ne panoramen mediatike shqiptare. Me nje staf dinamik dhe te kualifikuar ofron 24 ore ngjarjet me te shpejta nga Shqiperia, Ballkani dhe Bota. Emisione te perditshme Live drejtohen nga prezantues shume te njohur e te dashur per teleshikuesin shqiptar.

Ora News Emisione

Tonight Ilva Tare Nga e Hena ne te Enjte – 22:00
Emisioni ”Tonight Ilva Tare” sjell çdo mbremje nga e Hena ne te Enjte emisionin politik me te nxehte te javes. Çeshtjet me te forta politike, te ftuar te shumte, intervista ekskluzive. Debati politik i javes vetem ne Tonight Ilva Tare, live ne Ora News Live.

Ora Sport Debat Çdo te Diele ora 23:00
Te ftuar te shumte, lidhje direkte, analiza sportive e javes , komente, diskutime te shumta, intervista ekskluzive. Live ne Ora News Live.

Alarm Çdo dite ne oren – 21:00
Ne Ora News Live vjen emisioni investigativ Alarm. Shqetesimet e ndryshme, temat qe zgjidhen, problematikat qe shqetesojne qytetaret, denoncime te ndryshme vijne çdo mbremje nga e hena ne te shtune ne oren 21:00 vetem ne Ora news me Alarm.

Jamais Vu Çdo te Premte ne oren 23:00 ne Ora News Live Nje program i ideuar dhe i drejtuar nga gazetari Mustafa Nano. eshte nje interviste atipike, ku funksionin e pyetjeve e luajne fotografite e materialet video te zgjedhura me kujdes mbi bazen e mesazhit qe ato bartin. I ftuari do te jete nen shoqerine e gazetarit Mustafa Nano, ku ky i fundit, me nderhyrjet, nenvizimet dhe pyetjet e tij, do te ndertoje nje bashkebisedim mbi argumenta nga me te ndryshmit, me synimin per te nxjerre ne drite nje profil te panjohur te te ftuarit.

Uebfaqja jone, perveq Ora News Live, transmeton edhe shume kanale televizive tjera nga Shqiperia, Kosova e Maqedonia.

Elrond

Elrond

Më shumë artikuj:

big brother vip kosova

Big Brother VIP Kosova

Big Brother VIP Kosova, është një Reality Show ndër më të ndjekurit në Kosovë që tanimë po zhvillon sezonin e

big brother vip albania

Big Brother VIP Albania

Big Brother VIP Albania, është një Reality Show ndër me te ndjekurit shqiptar që tanimë po zhvillon sezonin e dytë.

big brother vip kosova

Big Brother VIP Kosova

Big Brother VIP Kosova, është një Reality Show ndër më të ndjekurit në Kosovë që tanimë po zhvillon sezonin e

big brother vip albania

Big Brother VIP Albania

Big Brother VIP Albania, është një Reality Show ndër me te ndjekurit shqiptar që tanimë po zhvillon sezonin e dytë.