Personalitete

Emri
Nena Tereze
Aleksander Moisiu
luiz ejlli

Luiz Ejlli

Luiz Ejlli, nje emer vertet i dashur per publikun, rrugëtimi

ari blue

Ari Blue

Ari Blue është një këngëtare e njohur dhe e talentuar

mikela pupa

Mikela Pupa

Mikela Pupa është një influencuese dhe blogere e njohur, e

amos zaharia

Amos Zaharia

Amos Zaharia është një aktor shqiptarë me shumë eksperiencë dhe

diola dosti

Diola Dosti

Diola Dosti është një nutricioniste shumë e respektuar dhe e

nita latifi

Nita Latifi

Nita Latifi, këngetare e njohur dhe një interpretuese e madhe

efi dhedhes

Efi Dhedhes

Efi Dhedhes, nje personalitet shume i dashur per publikun, bota

dea mishel

Dea Mishel

Dea Mishel Hoxha është një individ me shumë talente, e

olta gixhari

Olta Gixhari

Olta Gixhari Personaliteti dhe aktorja e shquar televizive është bërë