Personalitete

Emri
Nena Tereze
Aleksander Moisiu
kiara tito

Kiara Tito

Prezantuesja e emisionit televiziv Kiara Tito ka lindur më 18

jonida vokshi

Jonida Vokshi

Jonida Vokshi eshte aktore dhe prezantuese nga Shqiperia, qe kete

nena tereze

Nena Tereze

Nena Tereze ishte një murgeshë katolike romake që ia kushtoi

bajram curri

Bajram Curri

Bajram Curri, Ai është disi fytyra e Shqipërisë së Madhe.

mark kosmo

Mark Kosmo

Mark Kosmo është një shqiptar aktiv. Ai punon vazhdimisht për

urani rumbo

Urani Rumbo

Urani Rumbo ishte një vajzë e zakonshme nga një fshat