Single? Shkarko App ketu.

Qysh me i ditë ushqimet që dëmtojnë lëkurën?

1.Patatet e skuqura për shkak të përmbajtjes së lartë të natriumit dhe kripës dehidron dhe shkakton dobësimin momental të lëkurës.

2.Karbohidratet e larta ndikojnë negativisht në shfaqjen e rrudhave.

3.Akullorja me qokollatë shkakton shfaqjen e puqrrave.

4.Makaronat me djathë edhe shkaktojnë shfaqjen e rudhave, edhe atë të akneve.

5.Pica ngritë nivelin e sheqerit në gjak, rrjdhimisht në përhapjen progresive të akneve në fytyrë.

demtim

Horoskopi ditor

Horoskopi ditor për datën 01.02.2023. Çdo ditë horoskopi ditor