TV Shqip Live

TV Shqip Live, me vite te tera ne jemi prove e gjalle per miqesine e padiskutueshme te njeriut me televizionin.

TV Shqip Live Online

Televizioni na sjell neve te gjitha informatat qe kemi nevoje. Si lajmet ditore, emisione edukativo-arsimore, filma, sport, muzike, video interesante e shume te tjera. Me pak fjale nje jete pa televizion eshte e pa imagjinueshme.

Ashtu sikurse nje jete pa television qe eshte e pa imagjinueshme ashtu edhe nje jete pa internet.. as qe mund te mendohet. Interneti ka thjeshtesuar jeten e miliarda personave. Posaqerisht shqiptareve ne diasporë duke ju sjellur atyre informacionet ne çastin kur ndodh dicka ne vendlindje permes TV Shqip. Interneti ne ditet e sotme eshte kudo, ne kompjuter, laptop, smartphone (celularet e menqur), tabletet madje edhe ne televizionet (Apple iTV dhe Google TV).

Nuk ke nevoj per asnje pagese

Me ardhjen e internetit edhe televizioni ka evoluar. Ne te gjithe boten mund te gjinden faqe qe ofrojne shikimin e kanaleve televizive ne internet ne kualitet HD, por qe ti shohesh duhet paguar. Nese me ardhjen e internetit kemi kuptuar diqka, eshte ajo se askush nuk deshiron te paguaj per diqka qe e gjen falas (shembull konkret pirateria e muzikes).

Kur krijuam tv shqip ne kishim nje enderr, tua mundesojm te gjithe shqiptareve  shikimin kanaleve shqiptare ne internet me nje kualitet shume te larte FALAS. Pas nje pune disa mujore, te lodhshme por me shume motivim ne arritem ta sjellim  faqen TV Shqip Live. Nje faqe qe vizitoreve ua jep mundesin te shikojne televizionet shqiptare live online pa pagese.

Ne TV Shqip Live mund te gjeni

Te gjitha Kanalet Televizive ne me te ndjekur ne Gjuhen Shqipe nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia e Veriut, dhe nga Diaspora.

Mbi 70 Kanale televizive

tv shqip live

Ne ofrojme mbi 70 kanale televizive te ndryshme ne tv shqip. Pra duke filluar nga Televizionet me permbajtje te pergjithshme, Televizionet me permbajtje politike, Televizonet sportive, argetuese, ato edukativo-arsimore, Shkencore, Muzikore, dhe Televizionet per femij, te gjitha ne Gjuhen Shqipe per Shqiptaret ane e mbane botes.

Televizionet me te shikuara

Te gjitha Kanalet Televizive me permbajtje te shumta si RTKRTSHKTVTop Channel, Klan Kosova etj. Me emisione nga me te shikuarat, seriale, debate nga me te ndryshmet, qofte politike, argetuese, e shume te tjera. Ne ç’do moment mund ti percjellni prej kudo qe gjindeni.

Kategori te ndryshme

Filma: Zhanret si Komedi, Aksion, Drame, Thriller, Romance e shume tjera, te gjitha me perkthim shqip.

Kanale televizive per femije: Kanalet televizive me programe, filma vizatimore, dhe emisione edukativo-arsimore, per femije nga moshat e ndryshme.

Ndeshje Sportive Live: Ndeshjet nga te gjitha Sportet, si Futbolli, Basketbolli, Lojrat Olimpike, me transmetim Live dhe komentim ne Gjuhen Shqipe.

Kanale Muzikore: Te gjitha kenget popullore, patriotike, qytetare, poashtu edhe hitet me te reja nga kanale te ndryshme muzikore.

Te gjitha keto Pa Reklama

Gjithashtu diqka qe na dallon neve nga te gjitha faqet tjera, eshte se faqja jone nuk eshte e mbushur me reklama. Reklamat ngadalsojne punen e faqes, bllokojne transmetimet direkte te televizioneve dhe pa dashur te detyrojne te klikosh ne reklama duke te hapur faqe qe nuk deshiron.

Shpresojme se do te gjeni ate cfare po kerkoni dhe mbi te gjitha shpresojme se do te jeni te kenaqur me punen tone te bere ne kete faqe, poashtu mund te na kontaktoni ketu per ç’do gje qe ju nevojitet.

KTV Live

KTV Live

KTV Live është një kanal televiziv nga Kosova , pjesë e grupit KOHA,

ATV Kosova

ATV Kosova

ATV Kosova eshte njeri nga televizionet me te medha ne

t7 live

T7 Live

T7 Live prej ç’do vendi qe gjindeni ne ç’do kohe

rtv21 live

RTV21 Live

RTV21 Live shiko online drejtperdrejt me tema si argetim, lajme,

rtk live

RTK Live

RTK Live apo Radio Televizioni i Kosovës transmeton çdo ngjarje