Urim per ditelindje per te dashurin – Befaso personin e zemres

urim per ditelindje per te dashurin

Tregojë atij sa e do me nje urim per ditelindje per te dashurin nga kjo listë unike që kemi përgatitur për ty! Ai nuk do ta harrojë kurrë këtë ditëlindje!

Me siguri që doni t’i shkruani fjalë sa më personale personit tuaj të zemrës sepse doni ta uroni në formë të jashtzakonshme.

Ditëlindjet janë ditët me speciale që meritojnë të kenë vëmendjen tuaj. Për këtë arsye ne kemi zgjedhur urimet më të mira për ditëlindjen e të dashurit tuaj. Me këto urime, kjo do të jetë një ditëlindje e paharrueshme.

Urim për ditëlindje për të dashurin tuaj

Nëse dëshiron t’i urosh të dashurit tënd ditëlindjen me një mesazh të shkurtër, shiko urimet më poshtë:

I uroj një ditëlindje të lumtur personit tim të preferuar!

Gëzuar ditëlindjen djalit më të bukur që njoh.

Gezuar ditëlindjen për numrin një në jetën time!

I uroj gjysmës time tjetër Gëzuar Ditëlindjen!

Gëzuar ditëlindjen për të dashurin tim të mrekullueshëm!

Gezuar ditëlindjen të dashurit më të mirë!

Gezuar ditelindjen dashuria ime!

Gezuar ditëlindjen njeriut tim të zemrës!

SMS për personin e zemrës në ditëlindjen e tij

Mesazhi më i ëmbël për ditëlindje është ai që të vjen nga personi i zemrës. Shiko më poshtë disa shembuj urimesh për ditëlindjen e të dashurit tuaj:

I uroj ditëlindjen më të bukur të dashurit tim të pashëm!

Gëzuar ditëlindjen dashura ime e përjetshme.

Gëzuar ditëlindjen! Shpresoj të arrish gjithçka që dëshiron zemra ime.

Urimet më të mira për ditëlindjen tënde dashuria ime e parë.

I uroj gëzuar ditëlindjen partnerit tim në krim.

Ti drita e jetës sime, Gëzuar ditëlindjen!

Gëzuar ditëlindjen princit tim simpatik!

Gëzuar ditëlindjen për shpirtin tim binjak!

Gëzuar ditëlindjen! Ti je Yin për Yang tim.

Ti je gjithë bota ime. Urime ditëlindjen shpirt!

Urime romantike për ditëlindjen për të dashurin tuaj

Nëse i dashuri juaj është i ndieshëm dhe i pëlqen kartolinat e lezetshme, atëherë këto mesazhe romantike do t’ja bëjnë të ditur se sa shumë do të thotë ai për ju:

Gëzuar ditëlindjen! Marrëdhënia jonë mund të jetë e re, por dije që të dua shumë.

Gëzuar ditëlindjen! Çdo ditë e më shumë dashurohem me ty.

Gëzuar ditëlindjen! Ti je bota për mua. Të dua!

Gëzuar ditëlindjen! Shpresoj të ta bëj ditën tënde të ditëlindjes po aq të veçantë sa ti.

Gëzuar ditëlindjen të dashurit më të ëmbël në botë.

Gëzuar ditëlindjen! Jam shumë me fat që mund të të quaj të timin.

Gëzuar ditëlindjen! Ti je kripa e piperit tim dhe do doja të jemi të pandarë sikur ato të dyja.

Gëzuar ditëlindjen! Ti je gjëja më e mirë që më ka ndodhur ndonjëherë.

Gëzuar ditëlindjen! Ti më bën njeriun më të lumtur në botë. Të dua!

Urime për Facebook dedikuar të dashurit tim

Nëse dëshiron t’i urosh ditëlindjen të dashurit në Facebook, lexo urimet më poshtë:

Sot do të jetë një nga ditët më të mira për ne. Në një ditë si kjo, lindi i dashuri im i bukur. Ndihem i bekuar që e njoh dhe e quaj timin. Faleminderit që je gjëja më e mirë që më ka ndodhur ndonjëherë. Ta gëzosh ditelindjen dashuria ime!

Gjithçka rreth të dashurit tim është e veçantë për mua. Unë lutem që jeta e tij të jetë  edhe më mirë nga sa pret dhe të jetë plot lumturi! Te dua shume!

Gëzuar ditëlindjen burrit të ëndrrave të mia. Ti që ke qenë gjithmonë njeriu im i preferuar. Dashuria dhe lumturia  jonë qofshin me bollëk në çdo mënyrë. Të shoh ty të lumtur më bën të lumtur, kështu që gëzohu sot.

Të shoh ty buzëqeshjen më ndriçon dhe ndjenja e ngrohtësisë sate më jep prehje. Unë kurrë nuk do t’i kërkoja Zotit një të dashur më të mirë. Ndërsa mbush një vit më shumë, të uroj fat të mirë në gjithçka që bën. Gezuar Ditelindjen, Zemër.

Ti i ktheve ditët më të trishta të jetës sime në më të mirat, dhe të jam gjithmonë mirënjohës për këtë. Mezi pres të kaloj pjesën tjetër të jetës sime me ty. Gëzuar ditëlindjen, mbreti im!

Premtoj të ndriçoj botën tënde me puthjet më të ëmbla dhe përqafimet më të ngrohta. Je miku im më i mirë. Mendoj për ty çdo ditë dhe shpresoj që të gjitha ëndrrat e tua të realizohen. Gëzuar ditëlindjen, dashuria e jetës sime!

Urime për Viber për të dashurin

Kush s’do donte të zgjohej me një mesazh shumë të ëmbël për ditëlindje? Lexo më poshtë urime për Viber për të dashurin:

Urime ditëlindjen! Dashuria ime për ty bëhet më e fortë çdo ditë.

Ta gëzosh ditëlindjen, zemër! Më pëlqen të kaloj gjithë kohën time me ty dhe mezi pres të krijoj kujtime të reja.

Urime ditëlindjen! Ti ma vodhe zemrën, por do të të lë ta mbash.

Urime ditëlindja burrit të ëndrrave të mia. Një ditë në vit nuk është e mjaftueshme për të festuar dikë aq të veçantë sa ti.

Gëzuar ditëlindjen për të dashurin më të mirë. Të dua nga këtu e deri në hënë.

Urime ditëlindjen! Uroj që ditëlidnja jote të të sjellë po aq lumturi sa më sjell mua çdo ditë që jemi bashkë. Ti je jeta ime!

Shumë urime ditëlindjen! Shpresoj që të gjitha dëshirat e tua të realizohen. Ashtu sikurse u plotësuan edhe të miat kur të njoha ty.

Gëzuar ditëlindjen i dashur

Ke gjetur personin me të cilin do të pleqërosh? Nëse po, urimet më poshtë për ditëlindje do të pëlqejnë shumë:

Zemër, nuk mund të tregoj me fjalë se sa shumë dua që të gjitha dëshirat e dua të realizohet! Le të punojmë fort dhe t’i bëjme të gjitha dëshirat tona realitet dhe le të shijojmë bashkë këtë jetë. Te dua shume!

Të dua pa fund, jo vetëm sot në ditëlindjen tënde, por çdo ditë. Ti je më i vlefshëm se çdo gjë tjetër në jetën time, prandaj në këtë ditë dua të festojmë së bashku që të mund të shpreh gjithë dashurinë time për ty!

Kur më thua e dashura ime, ndihem personi më i lumtur në botë. Uroj të jesh gjithmonë afër meje dhe të mos ndahemi asnjëhere! Në këtë ditë të veçantë mos harro se të dua shumë!

Gëzuar ditëlindjen, dashuria ime

Je në një lidhje prej një kohe të gjatë? Urimet më poshtë do t’i pëlqejnë shumë të dashurit tënd:

Gëzuar ditëlindjen të dashurit më të paparë dhe më ambicioz në botë. Lumturia jote qoftë po aq e pafundme sa thërrmiat e rërës në det. Të të kem ty pranë ka qenë gjëja më ngushëlluese për mua. Le të jetë kjo ditë po aq e veçantë sa ti!

Sot je bërë një vit më i madh. Të kam parë të bëhesh më i mençur, më i pjekur dhe më i zgjuar. Më bën të të dua edhe më shumë. Ti je drita ime dhe sistemi im i suportit. Gezuar Ditelindjen i dashur. Te dua!

Dërgoj shumë përqafimeve dhe puthje për të dashurin më të pashëm në botë. Këtë vit, shpresoj që t’i përmbushësh të gjitha qëllimet tua dhe të dëshmosh teksa ëndrrat e tua përmbushen. Nuk ka njeri tjetër në botë më të rëndësishëm për mua. Urime ditelindjen!

Mesazhe për ditëlindje

Shprehja dashurinë të dashurit tënd për ditëlindje me urimet e mëposhtme:

Gezuar ditëlindjen dashuria ime. Ti ke qenë mbështetja ime më e madhe gjatë uljeve dhe ngritjeve të mia dhe nuk do ta imagjinoja kurrë jetën pa ty. Faleminderit që je pranë meje Le të festojmë së bashku edhe këtë ditëlindje!

Ndërsa ti feston ditën që ke lindur, une të uroj të gjithë gëzimin dhe paqen që mund të të sjellë jeta. Dhurata ime për ty janë një mijë puthje, kështu që bëhu gati për to. Urime!

Gezuar ditëlindjen mashkullit që sjell gëzim të pamasë në jetën time. Mezi pres të të shoh sonte. Merri përqafimet dhe puthjet e mia e mbaj ato me vete në zemër. Festofshim gjithmonë së bashku, si një shpirt i vetëm, dhe në botën tjetër!

Ndihem shumë e bekuar që mund të të quaj të timin. Je gjëja më e mirë që më ka ndodhur ndonjëherë. I adhuroj momentet si këto, sepse ato e bëjnë dashurinë time për ty të rritet më shumë. Gezuar ditëlindjen!

Urime ditëlindjen i dashur

Ndonjeherë urimet më të mira që pranojmë për ditëlindje janë ato që shprehin mirënjohje dhe lumturi. Lexo më poshtë shembuj të tillë:

Je një njeri i mrekullueshëm. Faleminderit për gjithë dashurinë që më jep çdo ditë. Gëzuar Ditëlindjen zemër!

Jeta me ty është një ëndërr e bërë realitet! Sot në ditëlindjen tënde dua të të falenderoj që je i dashuri më i mirë që kam patur ndonjëherë!

Ti je njeriu më i dashur dhe më i kujdesshëm që kam takuar ndonjëherë. Ndihem jashtëzakonisht e bekuar që jam në një lidhje me ty. Paç ditëlindjen ashtu sic e meriton.

Të kesh një të dashur kaq të ëmbël, të sjellshëm dhe magjepsës sa ti, është përmbushja e ëndrrave të mia më të çmendura. Gëzuar ditëlindjen, i dashuri im!

Jeta ime është bërë shumë më e bukur qëkur të njoha. Sot në ditëlindjen tënde dua të të them se sa mirënjohëse jam për ndikimin tënd pozitiv tek unë. Te dua shumë!

Urime për të dashurin

Ke gjetur dikë që është e tërë bota për ty? Lexo urimet më poshtë për një dedikim sa më të ëmbël:

Që në takimin tonë të parë, e dija se ti ishe personi i duhur për mua. Gëzuar ditëlindjen personit që më bën të ndihem më e dashuruar se kurrë.

Askush tjetër nuk më bën kaq të lumtur sa ti. E gjithë dashuria ime është vetëm për ty në këtë ditë të veçantë. Gëzofsh të gjitha gjërat e mira që jeta të ofron!

Je absolutisht i mahnitshëm. Në fakt, ti je personi më i mrekullueshëm që kam takuar ndonjëherë. Vetëm ti arrin të më bësh gjithmonë për të qeshur. Ditëlindjet vijnë e shkojnë, por dashuria ime për ty është e përhershme.

Dëshira ime më e madhe ka qenë gjithmonë q ëtë bie në dashuri me dikë që do të kujdesej dhe do të më trajtonte mirë. Të takova dhe ma plotësove dëshirën. Marrëdhënia jonë është dicka që të gjithë do donin ta kishin. Gëzuar ditëlindjen personit tim të veçantë. Të dua shumë.

Sot është dita jote e veçantë. Dua vetëm të dish se gjithçka që më ke dhënë është kaq kuptimplotë saqë nuk mund ta imagjinoj më një jetë pa ty. Gëzuar ditëlindjen i dashuri im!

I dashur, faleminderit që je gjithmonë një person kaq i kujdesshëm dhe i dashur për mua. Shpresoj që ditëlindja jote të jetë e mbushur me dashuri dhe që viti që po vjen të jetë edhe më i mirë se i kaluari.

Ti je i vetmi person me të cilin mund të imagjinoj të kaloj pjesën tjetër të jetës sime. Sot po i dërgoj një milion puthje të vogla personit që bën zemrën time të rrah fort. Shpresoj të kesh një ditëlindje të mrekullueshme. Të dua!

Faleminderit shumë për kujdesin, mirësinë dhe zemrën tënde të artë. Në ditën tende të veçantë, dua që ta dish se jam shumë e lumtur që kam një person kaq të mrekullueshëm dhe të veçantë në jetën time. Dëshiroj vetëm gjëra të mira për ty këtë ditëlindje. Gëzuar ditëlindjen, i dashur!

Urime të veçanta për njeriun e zemrës

Dëshiron të lexosh më shumë urime për ditëlindje për njeriun e zemrës? Lexo mesazhet më poshtë:

Ti je njeriu më i mirë dhe mashkulli më i pashëm që njoh. E adhuroj buzëqeshjen tënde të ëmbël, por mbi të gjitha më pëlqen ndershmëria jote. E gëzofsh ditëlindjen, zemra ime!

Pres me padurim pjesën tjetër të jetës sime sepse e di që do ta kaloj me ty. Rrofsh njëqind vjet. Urime ditëlindjen!

Do ta jap hënën, yjet dhe gjithë qiellin nëse është e nevojshme. Gjithçka që më intereson është lumturia jote. Dua të të shoh të shkëlqesh nga lumturia gjatë gjithë jetës tënde. Paç një ditëlindje të bukur dhe plot argëtim, zemër!

Ti je opiumi dhe varësia ime. Dua të të kem pranë çdo moment. Të dua kaq fort sa nuk arrij ta shpjegoj. Gëzuar Ditëlindjen dashuria e jetës sime!

Edhe fjalori nuk ka fjalë të mjaftueshme për të përshkruar dashurinë që kam për ty. Jeta ime është shumë më e mirë me ty në të. Ti je pjesa që mungon në enigmën time. Paç një ditëlindje të shkëlqyer, princi im simpatik!

Në këtë ditë, dije se unë dua gjithçka tënden. Nga buzëqeshja jote tek mënyra se si flet dhe më shikon, sytë, madje edhe flokët! Gezuar ditëlindjen shpirt. Te dua shume!

Jam shumë e lumtur që je partneri im dhe nuk mund të kërkoja asgjë tjetër përveç se forcimit të lidhjes sonë. Gëzuar ditëlindjen dashuria ime!

Flogerta

Flogerta

Më shumë artikuj: