Urime Ditelindjen Profesor

urime ditelindjen profesor

Ne kete artikull kemi urime ditelindjen profesor apo profesoreshe, sipas kerkeses suaj. Sipas maratones tone te artikujve per urime, nuk kishim si te harronim edhe ata qe na shoqerojne ne hapat e dijes.

Si gjithmone kopjoni ato qe ju duken me te bukura dhe mos harroni te na shkruani nese keni urime per te cilat nuk dini te shpreheni. Tek rubrika Fun i kemi te gjitha perfshire edhe urime per 7 marsin.

Keshille: Mos dergoni sms per ditelindje kur vjen puna per te uruar profesorin apo profesoreshen tuaj. Eshte me mire qe urimi te behet direkt.

Urime ditelindjen profesor

Gëzuar ditëlindjen profesor. Je një mësues kaq i mrekullueshëm dhe ne e duam çdo pjesë të leksioneve tuaja.

Asgjë nuk është më e veçantë për mua sesa të ndjek klasën tuaj. Urime ditelindjen profesor.

Gëzuar ditëlindjen profesor. Jeni personi më inteligjent që njoh jo vetëm njohuri, por edhe me mënyrën si zbërtheni cështje komplekse.

Mënyra se si shpjegoni gjërat dhe se si e bëni më të lehtë mësimin na ndihmon së tepërmi. Të gjithëve ne si nxënës na pëlqen shumë mënyra se si na mësoni. Urime ditelindjen profesor!

Gëzuar ditëlindjen njeriut fjalët e të cilit janë gjithmonë fjalë urtësie. Urime ditëlindjen njeriut zëri i të cilit është standarti për ne. Zoti ju bekofte! Gëzuar ditëlindjen prof!

Ti je më shumë se thjesht një profesor për mua. Je edhe një mik të cilin e kam shumë përzemër. Kalofshit ditëlindje të bukur i nderuar profesor. Shuani të gjithë qirinjtë tuaj dhe i shtoni më shumë jetë vetes!

Thjesht duaje atë që po bën dhe do të jesh i suksesshëm. Këto janë fjalët që më thatë mua dhe që vazhdojnë të më frymëzojnë. Gëzuar ditëlindjen profesor.

Uroni se bashku me klasen

Ju luani një pjesë integrale në jetën e studentëve tuaj. Është vërtet një kënaqësi të marrësh pjesë në leksionin tuaj. Paçi një ditëlindje të mrekullueshme, profesor!

Profesorët meritojnë të kenë një festë të përsosur ditëlindjeje sepse është dita e vetme që mund t’ju shohim jashtë kutisë së studimit. Shpresoj ta dëshmojmë këtë anë tjetër të jetës me ju. Uroj që ky vit t’ju sjellë shumë gëzim prof.

Na ke dhënë të gjithëve diçka për të na shtuar vlerat në jetën tonë. Na ke ndihmuar të marrim vendime të mëdha në jetë. Gëzuar ditëlindjen prof. 

Jeni një nga njerëzit më interesantë që kam takuar ndonjëherë. Faleminderit për mençurinë, mësimet e mrekullueshme dhe klasat e paharrueshme. Urime ditelindjen profesor.

Nuk mendoj se ka një student në këtë kampus që do të mendojë dy herë nëse pyetet se kush është pedagogu i preferuar. Jeni profesori i preferuar i të gjithëve dhe ne jemi të lumtur që kemi kaluar me ju procesin tonë të të mësuarit. Gëzuar ditëlindjen!

Urime ditelindjen profesoresh

Gëzuar ditëlindjen pedagoges më fantastike nga të gjithë. Gëzoni ditën tuaj të veçantë profesoresh.

Gjithmonë më vlerësoni me fjalë inkurajuese edhe nëse kur dështoj. Jeni burimi i vërtetë i motivimit tim. Ju uroj një ditëlindje të lumtur profesoresh.

Gëzuar ditëlindjen. Ju jeni bekimi i vërtetënë timin jeta. Kam mësuar shumë gjëra nën drejtimin dhe mbikëqyrjen tuaj. Ndihem krenare që jam studenti juaj.

Mund të jeni thjesht profesoresh në universitetin tonë, por dije se jeni heroinë e vërtetë për studentët tuaj. Paçi një ditëlindje të bukur profesoresh.

Është koha t’i lini mënjanë shqetësimet tuaja, të vishni këpucët e kërcimit, të argëtoheni dhe të jetoni pak. Erdhi koha për të veshur atë buzëqeshjen tuaj të bukur dhe për të shijuar ditën. Urime ditëlindjen profesoresh!

Gëzuar ditëlindjen e nderuar pedagoge. Keni qenë një mentore e mirë për shumë studentë, dhe ne jemi krenarë t’ju quajmë mentoren tonë.

Gëzuar ditëlindjen profesoresha ime e dashur. Une gjithmonë i shijoj leksionet tuaja sepse mënyra se si jepni mësim është me të vërtetë e jashtëzakonshme. Jeni një frymëzim!

Mënyra ime unike për t’i thënë urime ditëlindjen një njeriu të madh që ka ndikuar në jetën time në një mënyrë pozitive është të lutem që të gjitha dëshirat tuaja të zemrës të realizohen. Urime ditelindjen profesoresh!

Gëzuar ditëlindjen profesoresh! Keni respektin e të gjithë klasës për dedikimin që shfaqni ndaj mësimdhënies.

Është ditëlindja jote, e di që askush nuk mund ta festojë më mirë se ti. Urime ditëlindjen profesoresh dhe bëni atë që dini të bëni më mirë.

Ditëlindjet janë të destinuara për njerëz të mrekullueshëm si ju e dashur profesoresh. Ju uroj më të mirat ndërsa i shtoni edhe një vit jetës tuaj. Jeni me të vërtet një person i mrekullueshëm.

Flogerta

Flogerta

Më shumë artikuj: