Urime per ditelindje per djalin - dua.com

Urime per ditelindje per djalin

urime per ditelindje per djalin

Ka ardhur koha të shkruani urime per ditelindje per djalin? Ditëlindja e djalit tuaj të dashur padyshim se është e veçantë. Ju deshirion ta uroni atë me fjalët më të mira.

E ndonjëherë na duket sikur fjalët nuk mjaftojnë për t’i shprehur ndienjat që i kemi. Sidomos kur bëhet fjalë për fëmijët tanë, që i kemi si shpirtin e shpirtit. Për ta, që dëshirojmë vetëm më të mirën e mundshme.

Prandaj, ne jemi këtu për t’ju ndihmuar. Le të zgjedhim së bashku urimin më të mirë për birin tuaj. Ne kemi përmbledhur disa nga urimet më unike që mund t’i përdorni për të shënuar këtë ditë të veçantë.

Ju mund të zgjidhni një nga to dhe të beni Urime per ditelindje per djalin sii asnjëherë më parë!

Urime per ditelindje per djalin te ndryshme

Gëzuar ditëlindjen djali im! Kam vetëm urimet e mia më të mira dhe më të dashura për ty. Unë të dua pa fund dhe dua të të shoh të lumtur gjithmonë! Shumë urime për djalin tim të shkëlqyeshem!

Kështu si sot, festofsh e gëzofsh gjithmonë. Këtë vit të uroj më shumë të qeshura, më shumë vullnet, energji dhe plotëshim dëshirash. Ti je djali im, dashuria ime më e madhe dhe nuk mund të tregoj me fjalë sa krenare jam për ty!

Urime ditëlindjen, djali im i bukur! Nga zemra të uroj që çdo dëshirë e jotja të bëhet realitet! Të kesh gjithmonë arsye për të festuar e për tu gëzuar!

Bir, mos harro se jetës duhet t’i gëzohemi dhe jetës duhet t’i buzëqeshim. Prandaj gëzoje jetën. Gëzoje këtë ditëlindje dhe festo gjithmonë!

Urime per ditelindje per djem

Gëzuar ditëlindjen djalit tim të mrekullueshëm! Ti na sjell kaq shumë gëzim dhe dashuri në familjen tonë.

Është e vështirë të besohet se ka kaluar edhe një vit. Gëzuar ditëlindjen, biri im i dashur!

Jam shumë krenare që jam prindi yt. Gëzuar ditëlindjen, biri im i mrekullueshëm!

Gëzuar ditëlindjen djalit më të lezetshëm dhe më të bukur që mund të kërkojë një prind!

Të uroj një ditëlindje të mbushur me dashuri, lumturi dhe të gjitha gjërat tuaja të preferuara. Gëzuar ditëlindjen, bir!

Gëzuar ditëlindjen djalit tim të vogël i cili është rritur duke u bërë një djalë i ri kaq i mrekullueshëm!

Qoftë ditëlindja jote po aq e veçantë sa ju jeni për ne. Gëzuar ditëlindjen, bir!

Na ke bërë gjithmonë krenar bir. Të uroj një ditëlindje shumë të lumtur!

Gëzuar ditëlindjen djalit më të zgjuar, më të sjellshëm dhe më të talentuar që mund të kërkojë një prind!

Të uroj një ditëlindje plot të qeshura, gëzime dhe të gjitha gjërat tuaja të preferuara. Gëzuar ditëlindjen, bir!

Një vit më i madh, një vit më i mençur. Gëzuar ditëlindjen djalit tim të mençur dhe të mrekullueshëm!

U realizofshin të gjitha dëshirat e tua për ditëlindjen, biri im i dashur. Gëzuar ditëlindjen!

Gëzuar ditëlindjen djalit tim superhero! Ti e bëni botën tonë një vend më të mirë. Urime per ditelindje per djalin tim të shkëlqyeshem!

Të uroj një ditëlindje aq të ëmbël dhe të mrekullueshme sa ti. Gëzuar ditëlindjen, bir!

Gëzuar ditëlindjen djalit tim simpatik, të pashëm dhe të talentuar. Ti je i dashur më shumë se sa që ta merr mendja!

Gëzuar ditëlindjen djalit më të mrekullueshëm që një prind mund të kërkojë ndonjëherë. Të duam shumë!

Qoftë ditëlindja jote e mbushur me shumë dashuri, të qeshura dhe tortë. Gëzuar ditëlindjen, bir!

Gëzuar ditëlindjen yllit tonë të ndritshëm. Ti na ndriçon jetën me praninë tënde, bir.

Ti na e kompleton familjen, bir. Gëzuar ditëlindjen djalit më të mirë në botë! Urime per ditelindje per djalin tim të shkëlqyeshem!

Të uroj një ditëlindje të lumtur dhe një vit të mbushur me shumë lumturi, dashuri dhe suksese!

Urime per ditelindje per djalin e vogël

Urime djali im i dashur! Biri im i vogël. Uroj që të rritesh, e të bëhesh burrë, njeri i mirë e i dashur. Në fund të fundit, kjo ka rëndësi në jetë.

Ta kesh zemrën e bardh dhe t’i gëzosh e t’i ndriçosh të gjithë ata që të rrethojnë. Në këtë ditë të uroj të kesh një fat të mirë e jeta jote të jetë e mbushur me gëzime!

Urime per ditelindje per djalin e rritur

Gēzuar ditëlindjen për djalin më të mirë! Nëna të uron të jesh i përmbushur e i lumtur në jetën tënde. Kjo është e rëndësishme!

Të jesh krenar për atë që je dhe të jesh i gëzuar. Prandaj për ditëlindjen tuaj të uroj shëndet, lumturi, fortë dhe më tepër vullnet për t’i arritur ëndrrat, dëshirat dhe qëllimet tua! Shpresoj ta ndash jetën me dikë që të vlerëson për zemrën e mirë që ke! Urime per ditelindje per djalin tim të shkëlqyeshem!

Urime për djalin për Facebook

Të dashur miq, sot djali im i dashur feston ditëlindjen! Ai është definitivisht fëmija më i sjellshëm dhe vërtetë dhe jeta më ka bekuar me të! Prandaj, gëzuar ditëlindjen për djalin më të mirë! Të gjitha ëndrrat, të gjitha dëshirat e tua u bëfshin realitet. Të pafsha gjithmonë tē lumtur! Të dua, djali im!

Në ditëlindjen e djalit tim sot, dua t’i uroj atij më të mirën e mundshme! Gëzuar ditëlindjen djali im! Uroj që ky vit të sjellë çdo të mirë dhe të jetë i mbarë për ty! Të gjitha mirësitë e kësaj bote ardhëshin në rrugën tënde dhe gjithmonë na bëfsh krenar!

Biri im, nëna jote e dashur të uron nga zemra ditëlindjen! Edhe një vit që kaloj të bëri edhe më të mençur, edhe më të zgjuar dhe më të pjekur. Ti mund të arrish çdo gjë në jetë, mjafton të përkushtohesh e të punosh fort! Mos harro se përkrahjen tonë si prindër e ke dhe do ta kesh gjithmonë! Ne të duam shumë!

Biri im, ti je një djalë shembull! Një fëmijë i dalluar dhe një shok i mrekullueshëm për të gjithë personat që të rrethojnë. Ditëlindja jote është festë zemrën time! Gëzohem që të kam në jetën time dhe me krenari them që je biri im!

Gëzuar ditëlindjen për gëzimin tim të madh, për bekimin e jetës time! Për djalin që ma ndriçon jetën dhe zemrën. Sot ti feston ditëlindjen, e une festoj ditën kur bashkë nisëm një rrugëtim në këtë jetë. Aq sa është e vërtetë se une të rrita ty, është edhe e vërtetë që ne u rritëm bashkë! Ti ma bëre zemrën time të plotë, prandaj nëna jote e dashur të uron sot gjithë të mirat në jetë!

Urime me plotë kuptim për ditëlindjen e fëmijëve

Si nëna jote, e di që je mbështetur gjithmonë te unë. Por tani kur je pjekur, tavolinat janë kthyer. Është një gëzim dhe privilegj të shikosh të rritën fëmijët e tu. Gëzuar ditëlindjen djalit më të madh!

Sot, shpresoj të gjesh kohë për të reflektuar se sa shumë je i vlefshëm për ne si familje. Prania jote na ndikon të gjithëve dhe ne jemi shumë mirënjohës që tëkemi në jetën tonë. Gëzuar ditëlindjen, bir.

Je dhurata më e mrekullueshme që kam marrë ndonjëherë. Gëzuar ditëlindjen personit që më bëri prind. Unë të dua! Nuk ka rol më të mirë në jetë sesa të jesh babai yt. Unë do të bëja gjithçka për ty! Urime per ditelindje per djalin tim të shkëlqyeshem!

Kur të shikoj, shoh një njeri të shquar që e di se çfarë dëshiron nga jeta dhe si ta arrijë atë. Ambicia jote është e admirueshme dhe unë jam shumë me fat që të të  shikoj tek fluturon. Gëzuar ditëlindjen!

Ti më vodhe zemrën ditën kur pashë në sytë e tu të bukur. Ti më mahnit dhe kjo nuk do të ndryshojë kurrë. Gëzuar ditëlindjen, bir.

Bir, ka aq shumë gjëra rreth teje që une i adhuroj. Nga mendësia deri te buzëqeshja jote e ndritshme. Ti je vërtet i vetmi. Gëzuar ditëlindjen, bir!

Ti më ke bërë njeri më të mirë. Edhe pse je djali im, kam mësuar shumë nga ti. Gëzuar ditëlindjen.

Të rritsha një fëmijë që bëhet një  i ri të përgjegjshëm është gjithçka për të cilen që mund të kisha shpresuar. Gëzuar ditëlindjen!

Gëzuar ditëlindjen, djali im i dashur!

Ti  meriton gjithçka që kjo botë mund të ofrojë dhe më shumë. Shpresoj t’i marrësh të gjitha sepse je përtej çdo mirësie. Gëzuar ditëlindjen!

Askush nuk është aq i sjellshëm dhe i mëshirshëm sa ti! Le të sjellë kjo ditë të gjitha të mirat që ti jep. Të uroj ditëlindjen sa më të mirë!

Faleminderit që je një djalë i mrekullueshëm. Zemra ime rreh për ty! Gëzuar ditëlindjen.

Kur të shikoj, shoh një burrë të jashtëzakonshëm që nuk lejon asgjë t’i pengojë ëndrrat e tij. Ti je vërtet një frymëzim. Shpresoj ta shijodh ditën tënde të veçantë në maksimum!

Gëzuar ditëlindjen djalit të vogël që është rritur në një djalë të ri të jashtëzakonshëm. Ti më bën kaq krenar!

Nuk e di se çfarë kam bërë për të merituar një djalë kaq të kujdesshëm, të kujdesshëm dhe të dashur si ti. Unë me të vërtetë fitova xhekpotin kur linde. Gëzuar ditëlindjen!

Askush nuk mund të më bëjë të qesh dhe të buzëqesh si ti. Jam shumë e kënaqur që të kam pranë. Gëzuar ditëlindjen!

Gëzuar ditëlindjen djalit më të mençur!

Jam shumë i nderuar që të quaj djali im!  Uroj që çdo njeri në tokë të përjetojë këtë lloj dashurie. Gëzuar ditëlindjen!

Pikërisht kur mendoj se nuk mund ta ndriçosh jetën time edhe më shumë, ti vazhdon ta bësh atë – vit pas viti. Urime për një ditëlindje tjetër!

Sa kënaqësi kur të shoh si rritesh nga një vogëlush në një djalë të ri të mrekullueshëm. Gëzuar ditëlindjen, bir.

Ti më bën t’i shoh gjërat ndryshe dhe për këtë jam gjithmonë mirënjohës. Gëzuar ditëlindjen djalit tim të urtë!

Ti je arsyeja ime për të jetuar. Shpresoj ta dish sa shumë të duam. Gëzuar ditëlindjen, bir.

Ndërsa rritesh në moshën madhore, mos e humb kurrë imagjinatën tënd dhe dashurinë e pastër. Këto dy gjëra  do t’ju çojnë larg. Gëzuar ditëlindjen, bir.

Ti do të jesh gjithmonë rrezja ime e diellit. Do te dua pergjithmone. Gëzuar ditëlindjen!

Ti je njeriu më i lezetshëm që njoh. Gëzuar ditëlindjen, bir.

E qeshura jote dhe personaliteti i mrekullueshëm të bëjnë të veçantë – mos ndryshon kurrë. Gëzuar ditëlindjen!

Urime për ditëlindjen e birit tim!

Të uroj shumë gëzuar ditëlindjen e 18-të, bir. Tani je zyrtarisht një i rritur! Tashmë ke nisur një udhëtim të mrekullueshëm dhe po të uroj një të ardhme sa më të ndritur ndërsa vazhdon në aventurën tënde, djali im i dashur.

Vazhdo të më bësh krenare siç ke bërë gjithmonë dhe më e rëndësishmja, ji gjithmonë krenar për veten dhe arritjet tua!

Gëzuar ditëlindjen, djali im shumë i veçantë. Si babai yt, ka vetëm një gjë që dua ta them këtë në ditën të veçantë. Dhe kjo është se unë jam jashtëzakonisht krenar për ty.

Ti vazhdon të ma mbushësh zemrën me krenari thjesht duke qenë djali i zgjuar që je.Të uroj shumë të tjera të mrekullueshme vite në këtë rrugë premtuese që ja ke caktuar vetës.

Gëzuar ditëlindjen! Në ditën tënde të veçantë sot, bir te të realizohen të gjitha shpresat, ëndrrat dhe aspiratat tua. Ti i meriton të gjitha gjërat e mira, djali im i dashur.

Gëzuar ditëlindjen personit që më jep një arsye për të buzëqeshur çdo ditë! Ti je një njeri shembullor dhe djali i përsosur dhe duhet të jesh kaq krenarë për personin që po bëhesh.

Ti je arritja ime më e madhe, arritja ime më krenare! Gëzoje ditën tënde të veçantë, i dashur, dhe  uroj vetëm gjëra të mëdha për ty këtë vit që vjen!

Mesazhe për ditëlindjen e djalit tuaj

Zoti e dinte se çfarë po bënte kur të solli në jetën time. Gëzuar ditëlindjen, bir.

Ti je bekimi më i madh që më është dhënë ndonjëherë. Të uroj ditëlindje sa më të mirë!

Lutja ime është që dita juaj e veçantë t’ju sjellë një bollëk gëzimi sot dhe gjithmonë.

Pa marrë parasysh moshën tënde, unë do të të dua pafundësisht. I jam shumë mirënjohës Zotit që Ai më zgjodhi mua për të qenë nëna jote. Gëzuar ditëlindjen, bir!

Nuk ka dashuri më të madhe se dashuria që kam për ty. Zoti të bekoftë me të gjitha dëshirat e zemrës tënde sot. Gëzuar ditëlindjen!

Prania jote është dhurata më e madhe që kam marrë ndonjëherë. Falenderoj Zotin çdo ditë për ty. Gëzuar ditëlindjen, biri im i dashur.

Ti do të jesh gjithmonë djali im i dashur. Zoti të dërgoi për të na bekuar me dashurinë tënde të pafund dhe për këtë jam jashtëzakonisht e  bekuar. Gëzuar ditëlindjen!

Zoti të dhëntë gjithçka që ke ëndërruar dhe më shumë. Gëzuar ditëlindjen!

Unë lutem që Zoti t’ju mbulojë me dhuratat që kanë rëndësi: dashurinë, paqen dhe lumturinë. Gëzuar ditëlindjen, bir.

Lutja ime është që ti të mbetesh personi zemërmirë që keni qenë gjithmonë. Nuk ju uroj asgjë veç më të mirës sot dhe gjithmonë!

Urime unike për djalin

Shpresoj që gjithmonë të shikosh përpara në jetë me një buzëqeshje në fytyrë dhe të shikosh prapa me mall në emër. Të uroj gëzim të pafund në jetë. Ditëlindja jote le të jetë dhe një e mbushur me mrekulli dhe kënaqësi këtë vit! Dua të të shoh gjithmonë të lumtur, kështu që qeshu!

Unë jam mirënjohës çdo ditë që ke ardhur në botën time. Buzëqeshjet dhe të qeshurat tua janë një balsam për zemrën time. Ti nuk ke sjellë asgjë tjetër veç lumturisë në jetën time. Gëzuar ditëlindjen, bir! Le të jetë çdo ditë duta jote!

Faleminderit që më dhe mundësinë të ndjejmë një dashuri kaq gjithëpërfshirëse. Ti i mbush ditët e mia me ngrohtësi, mrekulli dhe gëzim. Shpresoj që ditëlindja jote të jetë e mbushur me të njëjtën gjë.

Kur kohët janë të vështira, mjaftojnë vetëm mendimi për ty që të qetëdohem. Përqafimet dhe puthjet e tua më ushqejnë shpirtin dhe jam shumë mirënjohëse që kam një djalë kaq të çmuar sa ti.

Kur linde, as që mund ta imagjinoja sa i vlefshëm dhe i veçantë do të bëheshe për mua. Ti je gjithçka ime. Prandaj sot në ditëlindjen tënde dua të uroj gjithë të mirat. Dita jote e veçantë qoftë e mbushur me shkëlqim të pa parë. Gëzuar ditëlindjen!

Argjenda

Argjenda

Më shumë artikuj: