Urime per Ditelindje per Kusheriren

urime per ditelindje per kusheriren

Në këtë artikull kemi përfshirë urime per ditelindje per kusheriren e cila shpesh mund te jete motra apo shoqia që na mungon. Shpesh herë na duket sikur kemi urime për të gjithë, përvec se për ata që kanë më shumë rëndësi. 

Kështu që lexoni me poshtë ose merrni ato urime per ditelindje per kusheriren që ju pëlqejnë më tepër. Si dhe na shkruani nëse doni urime të vecanta në lidhje me persona të tjerë të rëndësishëm në jetën tuaj.

Urime per ditelindje per kusheriren

Sot po të dërgoj urimet më të mira të ditëlindjes, motra ime e vogël e adhurueshme! Dita jote e veçantë qoftë një ditë e bukur plot dashuri, gëzim dhe lumturi!

Jam me fat që të kam si kushërirë

Një anëtar i familjes si ti nuk është thjesht një shtesë e bukur, por një bekim i vërtetë.

Ndihem shumë me fat që të kam si kushëririn time, dhe akoma më me fat që mund të të quaj shoqen dhe motrën time më të mirë. Prania jote në jetën time është bekim, pasi ti me të vërtetë je bota për mua.

Gëzuar ditëlindjen për ty sot, e dashur.

Fëmijërinë më të mirë e kam pasur me ty kushërirë

Të kesh një kushëri si ti duke u rritur do të thote se ke fëmijërinë më të mirë të mundshme.

Do të të shoh gjithmonë jo vetëm si kushërirën time, por edhe si shoqen dhe motrën më të mirë.

Gëzuar ditëlindjen, dhe faleminderit për të gjitha kujtimet e lumtura, e dashur.

Ti meriton shumë dhurata dhe dashuri

Ti je jo vetëm kushërirë e dashur, por edhe

shoqe, dhe një motër për mua, 

Prandaj mendova të të merrja dhurata sa për tre

Meriton të kesh më të mirën e mundshme sot

Gëzuar ditëlindjen kushërira ime!

Një kushëri si ti është një bekim nga zoti

Gezuar Ditelindjen e dashur kushërirë!

të uroj shumë gëzim në ditën tënde të veçantë këtë vit,
pasi një kushëri të ëmbël si ti është vërtet bekimi im më i bukur!

Unë jam shumë mirënjohës edhe që të kam si pjesëtar të familjes dhe e vetmja gjë që mund të ishte më mirë është nëse do të ishe motra ime, ashtu siç je tashmë në zemrën time.

Kemi kujtimet më qesharake të fëmijërisë

Gëzuar ditëlindjen, kushërira ime e dashur!

Ne kemi kaq shumë kujtimet të çmuara të fëmijërisë 

saqë e kuptova se do të ishte e pamundur për mua të zgjedh

vetëm një si e preferuara ime!

Gëzuar ditëlindjen dhe paçim sa më shumë kujtime!

Gëzuar ditëlindjen një kushërire shumë të veçantë

Ti je shumë e veçantë për mua, kushërira ime e dashur. Nuk është sekret që unë kam qenë gjithmonë shumë mbrojtëse ndaj teje, pasi të kam parë gjithmonë më shumë si një motër të vogël sesa një kushëri.

Kur ishim fëmijë, doja vetëm më të mirën për ty, dhe e dija se edhe ti do të më mbroje gjithmonç.

Është një gëzim i madh të të shoh teksa rritesh, dhe po bëhesh ky person i jashtëzakonshëm!

Gëzuar ditëlindjen, e dashur, dhe shpresoj që dita e sotme të të sjellë gjithë lumturinë e kësaj bote. E meritoni me të vërtetë!

Asnjë dhuratë nuk është më e madhe se sa të kesh një kushërirë si ti

Sigurisht, të marrësh shumë dhurata në ditëlindjen tënde

është bukur, por asnjë dhuratë nuk do të jetë kurrë aq e madhe sa

thjesht të kesh një kushërirë të mrekullueshëm si ti!

Gëzuar ditëlindjen, vajzë!

Ndonjëherë harroj se je kushërira ime

Nuk është çudi që njerëzit na ngatërrojnë

si motër e vëlla e jo kushërinj sepse edhe unë

ndonjëherë harroj se je kushërira ime

pasi për mua je më shumë si moter!

Gëzuar Ditëlindjen!

Shpresoj që dita jote të jetë po aq e veçantë sa edhe ti për mua!

Qoftë gjithmonë e lumtur, kushërirë e dashur

Sot, të uroj ditëlindjen më të mrekullueshme
kushërira ime e dashur!
Shpresoj që gjithçka të të ecë
mirë në jetë dhe qofsh

gjithmonë e bekuar me lumturi dhe shumë
dashuri nga ata që të rrethojnë!
Të dërgoj përqafime dhe puthje
në ditën tënde të veçantë! Shumë urime për ty!

Je një kushërirë e mrekullueshme dhe një mikeshë e shkëlqyer

Ti je një kushëri e mrekullueshëm dhe një mikeshë e shkëlqyer. Je një person tek i cili mund të mbështetem sa herë që jam në telashe. Faleminderit që më durove edhe në ditët e mia të vështira dhe që ishe gjithmonë pranë meje.

Paç një ditëlindje të mrekullueshme sikur e meriton!

Këto ishin disa urime per ditelindje per kusheriren, mirëpo në dua kemi urime edhe për pjesëtar të tjerë të familjes po aq të rëndësishëm.  Nëse doni urime martese apo edhe urime per ditelindje per kusheriren apo vellain e motren, vizitoni blogun tone tek rubrika Fun

Flogerta

Flogerta

Më shumë artikuj: