Urime per ditelindje per shoqen –  Që mos t’ju harrojë kurrë

urime per ditelindje per shoqen

Urime per ditelindje per shoqen shkruajmë të gjithë kohë pas kohe. Shoqja e ngushtë padyshim është një person i rëndësishëm në jetën tënde. Shpesh here na duket sikur fjalët dhe urimet tona nuk janë aq të veçanta sa ajo e meriton. Ndaj ne kemi sjellë në këtë artikull urimet më të mira për të, në mënyrë që t’ua lehtësojmë edhe juve punën kur zgjidhni urime per ditelindje per shoqen.

A dëshironi t’ia uroni ditëlindjen me një mesazh të veçantë, mirëpo nuk dini nga t’ia nisni? Ne jemi këtu për t’ju ndihmuar t’i uroni një ditëlindje të lumtur që ajo mos ta harroj kurrë. Më poshtë gjeni disa urime per ditelindje per shoqen tuaj. Zgjidhni njërin nga urimet e mëposhtme dhe jemi të sigurt që do ta lumturoni pa masë.

Urime per ditelindje per shoqen e ngushtë

U bekova nga Zoti kur ti hyre në jetën time, dhe ashtu kam qenë që atëherë! Kam parë miqësinë tonë të rritet dhe lulëzoj në diçka vërtet të bukur. Jam shumë me fat që kam një mikeshë si ti. Urime ditelindjen!

Shoqja ime e dashur, urime! Të uroj një ditëlindje të mrekullueshem! Le të jetë ky vit viti ku të plotësohen të gjitha dëshirat dhe të gjitha ëndrrat tua! Je personi më i dashur dhe mbi të gjitha mbështetja ime më e madhe! Jam me fat që të kam!

Gëzuar ditëlindjen për shoqen më të mirë që dikush mund të ketë. Sot në ditëlindjen tënde uroj të kesh gjithë të mirat e kësaj bote. Uroj që të krijojmë edhe shumë kujtime të bukura së bashku. Si dhe uroj të kemi edhe shumë suksese për të ndarë bashkë!

Gëzuar ditëlindjen, vajzë! Nuk ka shoqe më të mirë se ti dhe nuk ka njeri me të cilin do të preferoja të ndaja mendimet dhe sekretet e mia! Je një shoqe e vërtetë dhe një femër e shkëlqyer. Të uroj vetëm më të mirat, shumë dashuri, shëndet dhe që çdo ëndërr të të realizohet. Do të jem gjithmonë aty për ty dhe e di se edhe unë mund të mbështetem tek ti!

Urime per ditelindje per shoqen në Facebook

Postimet në facebook nuk kanë dalë ende prej mode, kështu që nese doni urime per ditelindje per shoqen vazhdoni lexoni:

Zoti më dha dhuratën më të madhe kur më bekoi me miqësinë tënde! Të uroj një ditëlindje të mrekullueshme!

Kur Perëndia zgjodhi miqtë e ekzagjeroi kur na bëri ne të dyja shoqe. Gëzuar ditelindjen, (Emri i shoqes)!

Nuk ka bekim më të madh se të kem dikë si ty në jetën time. Gëzuar ditëlindjen, e dashur. Miqësia jonë është një nga bekimet e mia më të mëdha dhe nuk e marr kurrë si të mirëqenë. Të uroj ditëlindjen më të bukur e më të lumtur se kudroherë.

Nuk ka ditë që të mos i lutem për ty dhe lumturinë tënde. Zoti të bekoftë. Gëzuar ditëlindjen, (Emri i shoqes)!

I uroj shoqes time të shpirtit një ditëlindje të mrekullueshme. Zot do të vazhdojë të bekojë rrugën tënde mike. Gëzuar ditëlindjen!

Ndërsa fryn qirinjtë e tu, shpresoj që një nga dëshirat tua të jetë miqësia jonë e përjetshme. Jam shumë mirënjohës për ty. Gëzuar ditëlindjen!

Një nga bekimet më të mëdha të jetës është dhurata e miqësisë së vërtetë. Falenderoj Zotin që më bekoi mua me miqësinë tënde! Gëzuar ditëlindjen!

Engjëjt mbrojtës le të të ruajnë sot dhe gjithmonë. Gëzuar ditëlindjen, shoqe! Në këtë ditë çdo vit, kujtoj se sa e bekuar jam që të quaj mike.

Qoftë ditëlindja jote e mbushur me lumturi, gëzim dhe bekime!

Unë u bekova kur universi na bashkoi në miqësi. Gezuar ditelindjen, (Emri i shoqes)! Ndihem kaq e bekuar që jam shoqe me dikë aq të zgjuar dhe të sjellshëm sa ti!

Mesazhe me urime per ditelindje per shoqen

Urime të përzemërta për shoqen time më të mirë! Të uroj cdo të mirë në ditën tënde më të bukur të vitit!

Gëzuar ditëlindjen me sa më shumë argëtim, me sa më shumë kujtime dhe dhe me sa më shumë tortë! E di se vdes për ëmbëlsira. Gëzuar ditëlindjen!

Urime ditëlindjen për shoqen time më të mirë. Gëzuar ditëlindjen!

Shoqëria na e bën jetën më të mirë. Ti je një pjesë shumë e vlefshme e jetës time. Gëzuar ditëlindjen!

Nuk mund të mendoj për një dhuratë më të mirë se miqësia jote. Gëzuar ditëlindjen!

Urime për një tjetër udhëtim rreth diellit! Vazhdo të shkëlqesh ylli i shoqes. Le të filloj festa!

Gëzuar ditëlindjen personit më të mirë dhe më të besuar që njoh. Në këtë ditë të veçantë le të fillojnë lojërat mes nesh! Gëzuar ditëlindjen! Festofsh çdo ditë!

Ti je ylli më i ndritshëm në galaktikë! Urime,  my best friend forever! Qofshim bashkë edhe në ditët më të vështira.

Urime ditëlindjen partnerja ime në krim. Paç çdo të mirë në jetë, sepse ti e meriton!

Mesazhe unike për ditëlindje

Urime ditëlindjen mikes time më të mirë në mbarë botën! Paç të ardhmen plot fat e dashuri!

Në këtë ditë lindi një mbretëreshë e vërtetë dhe ajo je ti. Jam shumë e lumtur që të kam në jetën time.

Urime ditëlindjen personit që i di të gjitha sekretet e mia! Shoqe si ti nuk gjen në gjithë galaktikën!

Shpresoj që të gjitha dëshirat e tua të realizohen sot, mikja ime. Të kam shoqe të dashur dhe të dua shumë!

Ti e bën botën një vend më të mirë dhe më të ndritshëm. Gëzuar ditëlindjen, e dashur!

Gëzuar ditëlindjen shoqes time më të bukur! Je më e mira!

Gëzuar ditëlindjen mikja ime e mrekullueshëm, e zgjuar dhe besnike. Jeto jetën tënde në mënyrën më të mirë të mundshme dhe mos harro të argëtohesh shumë.

Ndërsa ne festojmë sot, ti të lutem mos ndryshon kurrë. Gëzuar ditëlindjen!

Ne kemi krijuar kaq shumë kujtime të mrekullueshme së bashku. Urime për shumë të tjera. Gëzuar ditëlindjen!

Te tjera urime per ditelindje per shoqen

Jeta ka uljet dhe ngritjet e saj, por me një shoqe si ti në krah, mund t’i duroj të gjitha. Gëzuar ditëlindjen shoqia ime më e mirë!

Një shoqe që të bën të buzëqeshesh në ditën tënde më të errët është një dritë që të ngoh shpirtin. Të jam shumë mirënjohëse shoqe e dashur. Gëzuar ditëlindjen!

Miqtë mund të vijnë dhe të shkojnë, por të vërtetët nuk largohen kurrë. Faleminderit për miqësinë tënde të palëkundur. Gëzuar ditëlindjen, personi më i mirë që njoh!

Kur mendoj për disa nga kujtimet e mia të preferuara, ti je gjithmonë pjesë e tyre. Kalofshim sa më shumë kohë argëtuese së bashku. Urimet më të mira për ditëlindjen tënde!

Asgjë nuk më gëzon më shumë sesa të shoh të lumtur shoqen tim më të mirë. Gëzuar ditëlindjen, BFF!

Nëse ka një person tek i cili mund të mbështetem gjithmonë, ti je ajo. Të uroj një ditëlindje të lumtur!

Gëzuar ditëlindjen shoqe!

Shoqet janë një nga thesaret më të mëdha të jetës. Të dua sot dhe gjithmonë! Gëzuar ditëlindjen!

Asgjë nuk mund të thyej lidhjen tonë të pathyeshme – dhe për këtë, unë jam përgjithmonë mirënjohëse. Gëzuar ditëlindjen, e dashur.

Ne kemi ndarë shumë kohë të mira së bashku dhe mezi pres të shoh se çfarë do të ndodhë më pas! Gëzuar ditëlindjen!

Gëzuar ditëlindjen personit që mund të më bëjë të qesh kur dua të qaj. Ti je shoqja më e mirë që një vajzë mund të ketë.

Kur u takuam, e dija që do të ishe gjithmonë pjesë e jetës sime. E adhuroj mirësinë që kam me ty. Personalitetin argëtues që si dhe zemërgjerësinë tënde. Gëzuar ditëlindjen!

Një mike evërtetë është dikush që do të shkojë deri në skajet e botës për të bërë të lumtur tjetrin. Ti e ke bërë këtë për mua shumë herë, kështu që faleminderit dhe urime ditëlindjen!

Urime të bukura për shoqen

Një shoqe e vërtetë nuk largohet kur kohët janë të vështira. Më ke treguar se je këtu për një kohë të gjatë ndaj të jam përgjithmonë mirënjohëse. Gëzuar ditëlindjen!

Ti nuk e ke idenë se sa do të thotë miqësia jote për mua. Mund të mos e them shpesh, por të dua dhe nuk të uroj asgjë tjetër veç lumturisë sot dhe gjithmonë. Gëzuar ditëlindjen!

Në këtë ditë, një person shumë i veçantë erdhi në këtë botë dhe për këtë falenderoj Zotin. Gëzuar ditëlindjen, BFF.

Çdo vit në këtë ditë, më kujtohet të të numëroj tek bekimet e mia, sepse fatmirësisht të kam pjesë të jetës sime. Gëzuar shpirti i shoqes!

Urime për shoqen më të mirë

Buzëqeshja jote e ndritshme dhe e qeshura jote e ngrohtë e bëjnë çdo ditë më të bukur. Sot festoj për ty. Gëzuar ditëlindjen! Të dua shumë shoqia ime e shtrenjtë!

Një ditë nuk është e mjaftueshme për të festuar dikë kaq të veçantë sa ti – më duhet një muaj i tërë për të të treguar se sa shumë vlen për mua! Gëzuar ditëlindjen, mike!

Kjo ditë do të jetë gjithmonë e veçantë për mua sepse shënon ditën kur bota u bë më e mirë sepse ti erdhe në jetë. Jeta ime u pasurua kur ti hyre në të. Gëzuar ditëlindjen!

Miqësia jonë do të thotë bota për mua. Jam e nderuar që jam shoqja jote më e mirë. Gëzuar ditëlindjen!

Faleminderit që je shoqja më e mrekullueshëm në planet. UFitova xhekpotin kur ti hysh në jetën time. Gëzuar ditëlindjen!

Ti e ndriçon jetën time në shumë mënyra të pabesueshme. Faleminderit që jeni shoqja ime më e mirë. Gëzuar ditëlindjen!

Askush nuk më kupton më mirë se ti. Miqësia jote është një nga gjërat më të mira që më ka ndodhur ndonjëherë. Gëzuar ditëlindjen!

Ti je më shumë se një shoqe, ti je si një familje. Uroj të krijojmë kujtime sa më të çmuara së bashku. Gëzuar ditëlindjen.

SMS për ditëlindjen për një shoqe

Ti meriton të gjitha dhuratat, tortën dhe dashurinë që po e pranon sot. Shijo çdo moment! Gëzuar ditëlindjen shoqe!

Sot sillet gjithçka rreth teje! Pra, le të kalojmë mirë dhe të festojmë ditën e lavdishme ë

Viti yt i ri qoftë i mbushur me asgjë tjetër veç madhështisë. Gëzuar ditëlindjen, e dashur shoqe.

Jam shumë e lumtur sepse data sot shënon ditën kur hyre në botë. Gëzuar ditëlindjen! Faleminderit që je një shoqe e mrekullueshme.

Askush nuk mund të kërkonte një shoqe më të mirë në këtë botë. Shpresoj që dita jote të jetë po aq e veçantë sa ti. Gëzuar ditëlindjen!

Ti je personi të cilin mund ta thërras gjithmonë për çdo gjë dhe për këtë jam përgjithmonë mirënjohëse. Gëzuar ditëlindjen, shoqja ime më e mirë!

Si t’ja uroj shoqes ditëlindjen?

Kemi kaluar kaq shumë bashkë saqë tani nuk mund ta imagjinoj jetën pa ty. Gëzuar ditëlindjen shoqia ime e shtrenjtë!

Unë kurrë nuk dua të di se si është të jesh në këtë botë pa shoqen tim më të mirë. Gëzuar edhe një vit rreth diellit. Gëzuar ditëlindjen!

Ditën që u takuam e dija se do të ishe gjithmonë pjesë e jetës sime. Faleminderit që je një mike e mrekullueshme. Gëzuar ditëlindjen

Është një privilegj të lundroj jetën time me ty pranë meje. Faleminderit që je gjithmonë një shpatull e ngrohtë ku mund të mbështetem. Gëzuar ditëlindjen!

Nëse do të mundja, do ta festoja lindjen tënde çdo ditë! Lidhja jonë e veçantë është e rrallë dhe nuk e marr kurrë si të mirëqenë. Shpresoj të kesh një ditëlindje të jashtëzakonshme.

Ti ke kaluar shumë pengesa në jetë, dhe ke arritur t’i bësh të gjitha me kaq hijeshi dhe krenari! Shpresoj që një ditë të jem si ti. Gëzuar për personin e mrekullueshëm që je- Urime ditëlindjen!

Koha do të kalojë dhe fytyrat e bukura do të zbehen, por një zemër e bukur vetëm sa do të bëhet më e bukur. Gëzuar ditëlindjen, shoqja ime. Ti je një nga ata persona që kanë një zemër të bukur.

Urime të mira për shoqen

Në këtë festë të veçantë ditëlindjeje, më lejo ta kujtoj se ti sjell shumë lumturi në jetën time. Gëzuar ditëlindjen mike e dashur!

E di që mund të të besoj plotësisht dhe absolutisht për çdo gjë dhe gjithmonë do të marr këshillat më të mira nga ti. Faleminderit që je një mike dhe person kaq i mrekullueshëm në jetën time.

Ti je një nga miqtë më të mirë që dikush mund të ketë, ndaj faleminderit që je shoqja ime më e mirë dhe faleminderit që qëndron pranë meje në çdo moment. Zoti të bekoftë me gjithçka që të do zemra. Gëzuar ditëlindjen!

Shpresoj që të mos harrosh kurrë se unë jam shoqja jote më e mirë dhe jam gjithmonë këtu për ty. Miqtë e vërtetë sigurisht që janë të vështirë për t’u gjetur, por ja ku jemi ne të dyja. Gëzuar ditëlindjen dhe shijo ditën tënde sot.

Me ty, kam ndarë disa nga kujtimet më të bukura. Shumicën prej tyre nuk i flasim dot as me zë të lartë. Por seriozisht, faleminderit që je një mike kaq e mirë për mua. Të uroj një ditë plot lumturi dhe gjërat e mira që me të drejtë i meriton. Gëzuar ditëlindjen!

Flogerta

Flogerta

Më shumë artikuj: