Urime per Nusen

urime per nusen

Këtu do të gjeni lehtësisht urime per nusen sipas preferencës suaj. Këto urime mund t’i bëj vecanërisht vjerra, vjerri apo edhe dhëndri, megjithatë kushdo mund të frymëzohet.

Kjo vjen nisur nga përpjekja jonë e vazhdueshme për të plotësuar kërkesat që lexuesit tanë kanë në lidhje me urime të ndryshme për ditëlindjen. Kështu që ja ku jemi me një tjetër artikull dhe këtë radhë kemi sjellë urime per nusen.

Urime per nusen nga vjerra

Të uroj gëzuar ditëlindjen nuse dhe të përgëzoj sërish me rastin. Qoftë ky fillimi i ditëve të shumta mbushur me lumturi dhe dashuri. Gëzuar ditëlindjen!

Shpresoj të kesh një ditëlindje shumë të lumtur! E di se do të kalosh disa kohë të vështira si nuse, por mbaj mend gjithmonë se martesa ka të bëjë me sakrificën dhe kompromisin. Do të habiteshe se çfarë mund të të sjellë një sakrificë e vetme në planin afatgjatë. Të uroj fat me djalin tim në këtë ditë dhe shumë ditë të tjera në vazhdimësi!

E dashur, të shoh të bëhesh nuse është një përvojë e mrekullueshme. Jam e lumtur që jam pranë teje në këtë moment të rëndësishëm të jetës tënde. E di që ky është vetëm fillimi i një udhëtimi të mrekullueshëm dhe se do të jesh e pranishme një pjesë e madhe e jetës sime pranë djalit tim. Kam vec urime per nusen dhe bekimet më të mira. Gëzuar ditëlindjen!

Urime per nusen nga dhëndri

Sa me fat jam që të quaj gruan ime! Nuk mund ta besoj së të kam në jetën time sot. Ndërsa i afrohemi vitit tonë të dytë të martesës, ndihem mirënjohës për praninë tënde më shumë se kurrë më parë. Urime për ditëlindjen nusja ime! Të uroj gjithë lumturinë e kësaj bote!

Ka qenë një vit magjik deri më tani, e dashur. Jam i lumtur të të quaj gruan dhe shoqja time më të mirë. Jam me fat që të kam takuar dhe ta ndaj këtë rrugëtim me dikë si puna jote! Qoftë ky vit i mrekullueshëm e sjelltë shumë më tepër gëzim dhe dashuri. Të uroj një ditëlindje shumë të lumtur!

Urime per ditelindjen nga partneri

Thonë se duhet një njeri i madh për të pranuar gruan e ëndrrave të tyre. Ti e vërtetove këtë gjë dhe përtej pritshmërive. Edhe në ditën e dasmës, ke arritur të angazhosh të gjithë me buzëqeshjen tënde të ëmbël dhe sjelljen e butë. Je personi më i dashur që njoh, me një zemër plot mirësi. Të uroj gjithë të mirat në jetën tënde bashkëshortore dhe një ditëlindje të lumtur!

Ndonjëherë je e turpshme, e qetë dhe intoverte! Megjithatë, nuk kam qenë kurrë më i lumtur gjithë jetës sime se sa kur kalojmë këto momente të qeta së bashku. Je kaq e bukur dhe rrëzëllitëse. Je lloji i personit që kam dashur gjithmonë! Cdo ditë zgjohesh me një buzëqeshje në fytyrën dhe vetëm për këtë arsye, meritoni të festohesh si person. Gëzuar ditëlindjen e dashur!

Urime per nusen nga vjerri

Ke sjellë gëzim dhe lumturi të pamasë në jetën e familjes sonë. Ndihemi shumë të bekuar që të kam në jetën tonë. Ti je nusja më e mirë dhe djali ynë ka ditur se cfarë të zgjedhi. Dua të dish se për mua lumturia jote pranë djalit do të thotë gjithcka. Gëzuar ditëlindjen!

Sot është hera e parë që të shoh në të bardhë dhe më duhet të them që dukesh mahnitëse nuse e dashur! Duhet të ta kishim bërë më herët dasmën. Shpresoj që askush tjetër mos të ta prishë lumturinë për sot. Gjithsesi urime ditelindjen dhe dasmën nuse e dashur!

Urime per nusen nga babai

Sot ne festojmë një ditëlindje shumë të veçantë. Ditëlindjen e vajzës sime! Jam falenderues e mirënjohës që mund të të quaj vajzën time. Ke qenë në gjendje të realizosh ëndrrat e tua me shumë pak mbështetje prej meje dhe ja ku je sot si nuse me familjen tënde. Zoti na bekoi me ekzistencën tënde. Gëzuar ditëlindjen!

Në këtë ditë të veçantë, dua të të uroj një ditëlindje të bukur të mbushur me gjithçka që dëshiron vajzë e dashur. Në ditën tënde të dasmës ti more dhuratën më të madhe nga të gjitha – partnerin tënd. Kur të përcolla tek ai ishte tepër e vështirë për mua të dorëzoja zemrën time tek dikush tjetër. Por fatmirësisht gjete njeriun e duhur me të cilin sot feston ditëlindjet e tua. Zoti të bekoftë me një jetë të lumtur.

Flogerta

Flogerta

Më shumë artikuj: