Ora News

[jwplayer mediaid=”1040″]

Shiko ora news online

Televizioni Ora News eshte nje nga televizionet informative me profesionale dhe te pavarur ne panoramen mediatike shqiptare. Me nje staf dinamik dhe te kualifikuar ofron 24 ore ngjarjet me te shpejta nga Shqiperia, Ballkani dhe Bota. Emisione te perditshme Live drejtohen nga prezantues shume te njohur e te dashur per teleshikuesin shqiptar.

Ora News Emisione

ora newsTonight Ilva Tare Nga e Hena ne te Enjte – 22:00
Emisioni ”Tonight Ilva Tare” sjell çdo mbremje nga e Hena ne te Enjte emisionin politik me te nxehte te javes. Çeshtjet me te forta politike, te ftuar te shumte, intervista ekskluzive. Debati politik i javes vetem ne Tonight Ilva Tare, live ne Ora News.

Ora Sport Debat Çdo te Diele ora 23:00
Te ftuar te shumte, lidhje direkte, analiza sportive e javes , komente, diskutime te shumta, intervista ekskluzive. Live ne Ora News.

Alarm Çdo dite ne oren – 21:00
Ne Ora News vjen emisioni investigativ Alarm. Shqetesimet e ndryshme, temat qe zgjidhen, problematikat qe shqetesojne qytetaret, denoncime te ndryshme vijne çdo mbremje nga e hena ne te shtune ne oren 21:00 vetem ne Ora news me Alarm.

Jamais Vu Çdo te Premte ne oren 23:00
Nje program i ideuar dhe i drejtuar nga gazetari Mustafa Nano. eshte nje interviste atipike, ku funksionin e pyetjeve e luajne fotografite e materialet video te zgjedhura me kujdes mbi bazen e mesazhit qe ato bartin. I ftuari do te jete nen shoqerine e gazetarit Mustafa Nano, ku ky i fundit, me nderhyrjet, nenvizimet dhe pyetjet e tij, do te ndertoje nje bashkebisedim mbi argumenta nga me te ndryshmit, me synimin per te nxjerre ne drite nje profil te panjohur te te ftuarit.

Naten Vone Çdo mbremje ora 23:00
Nje reviste me ngjyra e aktualitetit shpesh here bardh e zi ne Ora News. Vendi dhe orari ku do te mblidhen protagonistet me te rendesishem te dites, per te biseduar me publikun dhe njeri-tjetrin, per çeshtje me interes te gjere por edhe per te fshehtat apo te rejat e tyre personale. Intervista “pa kravate”, biseda te çlirta e pa komplekse, po edhe perballje argumentash. Çdokush prej jush do te ndjehet pjese e bisedes dhe emisionit, nen nje atmosfere te ngrohte sepse naten vone inatet e dites duhen lene pas qe endrrat te jene me te qeta e me te bukura. Jonida Shehu, Ora News dhe protagonistet e realitetit tuaj ju presin.

Ora Ekonomi Çdo te Merkure ora 21:00
Çdo jave ne Ora News, analiza ekonomike e javes, ne shqiperi dhe bote. Te ftuar ekspert te ekonomise ne nje debat mbi shifrat ekonomike ne vend.

Leave a Reply

Your email address will not be published.