dua Blog

festat-zyrtare
Të ndryshme

Festat zyrtare

Festat zyrtare në Kosovë dhe Shqipëri ju mundësojnë të viheni në dijeni për festat e vitit të cilin ndodhemi. Në

urime per ditelindje per djalin
Urime

Urime per ditelindje per djalin

Urime per ditelindje per djalin – Ditëlindja e djalit tuaj të dashur padyshim se është e veçantë. Ju deshirion ta

urim per ditelindje per vellain
Urime

Urim per ditelindje per vellain

Urim per ditelindje per vellain – Ditëlindja e vëllaut është një ditë e veçantë në familjen tuaj. Prandej ne kemi

urime per ditelindje per shoqen
Uncategorised

Urime per ditelindje per shoqen

Urime per ditelindje per shoqen – Shoqja juaj e ngushtë padyshim që është një person i rëndësishëm dhe i dashur

horoskopi vjetor
Horoskopi

Horoskopi Vjetor 2023

Horoskopi vjetor per vitin 2023 është mē në fund këtu! Viti i Ri që po vjen na sjell një mundësi

horoskopi-mujor
Horoskopi

Horoskopi Mujor

Horoskopi mujor për muajin Janar të vitit 2023 ju sjellë parashkime nga astreologēt më të mirë. Ju duhet të jeni

vjersha per 28 nentorin
Poezi

Vjersha per 28 Nentorin

Vjersha per 28 nentorin kemi recituar të gjithë si fëmijë. Mu ne diten e flamurit të gjithë mendojmë për këto

moti ne puke
Moti

Moti ne Puke

Moti ne Puke i takon klimës mesdhetare malore  me ndikime të herë pas hershmetë klimave kontinentale sidomos gjatë dimrit. [elfsight_weather

moti ne sarande
Moti

Moti ne Sarande

Moti ne Sarande karakterizohet me klimë tipike mesdhetare. Saranda është qytet dhe bashki në pjesën jugore të Shqipërisë. [elfsight_weather id=”121″]