dua Blog

Informacionet, këshillat dhe lajmet më të fundit në dua.
efi dhedhes

Efi Dhedhes

Efi Dhedhes, nje personalitet shume i dashur per publikun, bota

dea mishel

Dea Mishel

Dea Mishel Hoxha është një individ me shumë talente, e

olta gixhari

Olta Gixhari

Olta Gixhari Personaliteti dhe aktorja e shquar televizive është bërë

kiara tito

Kiara Tito

Prezantuesja e emisionit televiziv Kiara Tito ka lindur më 18

jonida vokshi

Jonida Vokshi

Jonida Vokshi eshte aktore dhe prezantuese nga Shqiperia, qe kete

nena tereze

Nena Tereze

Nena Tereze ishte një murgeshë katolike romake që ia kushtoi