100 Komplimente per femra

komplimente-per-femra

Do komplimente per femra por nuk di nga t’ia nisësh? Jemi këtu për t’ju ndihmuar jo me 10, 30 apo 50 komplimente, por me 100 të tilla. Komplimentet e përzemërta mund t’i bëjnë femrat në jetën tënde të ndihen të veçanta dhe të dashura.

Rruga për në zemrën e një vajze janë gjestet e vogla si komplimentet dhe vëmendja! Pavarësisht nëse po përpiqesh të bësh të lumtur nënën, motrën, të dashurën, gruan, vajzën, shoqen ose të dashuruarit tënde – komplimenti i mirëmenduar është gjithnjë një ide e mirë.

Komplimentet më të mira do t’i lexosh këtu. Vazhdo më poshtë sepse kemi për ty plot komplimente per femra.

Këshillë eksta: Kap mundësinë për t’i bërë një kompliment njeriut të zemrës kur të pyet se si duket pasi është veshur.

Komplimente per femra

Tingulli i të qeshurës tënde më bën të ndihem sikur sapo kam fituar një llotari milion dollarësh.

Magjepsem me bukurinë dhe sensin tënd të humorit.

Rrezaton vetëm besim dhe pozitivitet.

Faleminderit që nuk u lodhe kurrë me mua. Je një mike e vërtetë.

Fotot nuk arrijnë të kapin bukurinë tënde të vërtetë.

Buzët e tua më lënë pa fjalë. Gjithmonë thonë gjërat më të mahnitshme shoqëruar me buzëqeshje shkëlqyese.

Më pëlqen mendësia jote unike.

Je personi i parë që më vjen në mendje çdo mëngjes.

Çokollata është e ëmbël, por ti je më e ëmbël.

Je një bukuri naturale.

Ndihem sikur jam në parajsë kur jemi bashkë.

Mirësia që ke për të gjithë të frymëzon për tu bërë njeri më i mirë.

Oh, buzëqeshja jote – është vrasëse!

Jam me fat që miqësia është falas. Përndryshe, nuk do të kisha mundur të të bleja kurrë.

Aroma jote është thjesht e parezistueshme.

E vlerësoj mendimin tënd. Sidomos sepse ke vëzhgime të mprehta.

Argëtohem më shumë kur jam me ty.

Gjithmonë sjell ndriçimin me vete, dhe kjo është ajo që x dua tek ti.

Përkushtimi yt ndaj punës është mbresëlënës.

Më vjen keq që mori kaq kohë të takoja një person si ti.

Ka shumë më shumë se kaq komplimente per femra këtu

Më pëlqeni sepse e di saktësisht se çfarë do nga jeta jote.

Je një zemër e guximshme që nuk heziton kurrë të përballet me sfidat.

Kreativiteti me të cilën zgjidh cdo problem, të habit.

Sytë e tu të bukur shkëlqejnë si xhevahir.

Besimi yt është i jashtëzakonshëm.

Më pëlqen mënyra se si kujdesesh për mua.

Ke një zemër prej ari.

Jam shumë i lumtur që të kërkova të martoheshe me mua.

Buzëqeshja jote është kaq e bukur sa i bën të gjithë për vete.

Ti e di gjithmonë se çfarë dëshiron dhe shkon pa frikë drejt saj.

Ti më bën të dëshiroj të jem versioni më i mirë i vetes time çdo ditë.

Jam një fans i madh i mënyrës se si je si person.

Edhe kur të kalojnë vite e di se x ende do bie në dashuri me ty çdo ditë.

Je e mrekullueshme dhe e sigurt në vetvete.

Eleganca jote është e rrallë.

Ti je si një diamant verbues që x do ta ruaj përgjithmonë.

Faleminderit që e bëre jetën time më të vlefshme.

Faleminderit që je një partnere kaq e mrekullueshëm e jetës sime. Dhe që nuk ka reshtur kurrë së më dashur dhe vlerësuar.

Cili është sekreti i stilit tënd të jashtëzakonshëm?

Bukuria jote është thjesht e mahnitshme.

Shpreh ndjenjat e tua

Me një vështrim tëndin, retë e errëta rrokullisen dhe zogjtë fillojnë të këndojnë.

Të gjithë të duan, dhe ka njëqind arsye pse.

Gjithçka rreth teje ia vlen të di.

Në të vërtetë nuk ke nevojë të vendosësh grim. Ti je mishërimi i bukurisë natyrore.

Ti je shkëndija që më ndez si prushi.

Ngrohtësia dhe inteligjenca jote janë tepër tërheqëse.

Është bukur të bësh një jetë të thjeshtë dhe me mendim të lartë.

Pranija jote e bën jetën kaq të vlefshme.

 Zëri yt është kaq magjepsës.

Përulësia dhe hiri yt nuk rrinë pa u vënë re.

Pamja jote në atë fustan është mahnitëse.

Duhet të puth një engjëll si ti sepse asgjë tjetër nuk mund të më bëjë të ndihem kaq mirë.

Je tepër sensuale, tërheqëse dhe rrezatuese.

Më pëlqen qëndrimi yt i shkujdesur.

Si arrin të dukesh kaq bukur gjatë gjithë kohës?

Mund të dëgjoj historitë e tua për gjithë pjesën tjetër të jetës sime.

Nuk mund ta besoj se si mund të ekzistojë kaq shumë bukuri në një person.

Gjithmonë arrin të ndriçosh çdo dhomë ku ndodhesh.

Buzëqeshja jote më pret gjunjt.

Mos hezito – Thuaj më tepër komplimente per femra

Nuk mund t’i heq sytë nga bukuria që ti përcjell me atë buzëqeshje vezulluese.

Ndonjëherë dua të jem po aq i fortë mendërisht sa ti.

Kura më e mirë për çdo gjë është puthja jote.

Nuk e ke idenë se sa tërheqëse je?

E qeshura jote është ngjitëse.

Puthjet e tua janë si pika të buta shiu në një tokë të thatë.

Nëse dikush do të shkruante një libër për ty, do të ishte një bestseller.

Preferoj të kaloj më shumë kohë me ty sesa me këdo tjetër.

E admiroj mënyrën se si je gati të sakrifikosh gjithçka për lumturinë e familjes tënde.

E adhuroj mendjemprehtësinë tënde.

Je si rrezet e diellit në një ditë pranvere.

Kur fokusohem te ti, të gjitha dhimbjet e mia zhduken.

Bën shumë përpjekje për t’u kujdesur për të tjerët, ndaj vlen të admirohesh.

Botimi i vetën në llojin e tij.

Jam shumë mirënjohës që u takuam.

“Të lë pa frymë” nuk mjafton si një fjali për të të përshkruar. Je shumë më shumë se kaq.

Gjithmonë di se si të vendosësh këmbën e mbarë në cdo punë që bën.

Më pëlqen se si i bëni ngjarjet e zakonshme të vlefshme për t’u mbajtur mend.

Nëse do të më duhej të bëja një zgjedhje midis FIFA-s sime dhe teje, sigurisht që do të zgjidhja ty.

Ke një sens humori të pamposhtur.

Nëse kërkon gjen komplimente per femra 

Dihet se je e bukur gjatë gjithë kohës, por kur buzëqesh, e bën botën të ndalojë.

Gustoja jote është kaq mbresëlënëse.

Përulësia dhe hiri yt i tërheq shumë njerëz.

Ke qenë gjithmonë pranë meje me motivim dhe këshillat më të mira.

Më pëlqen pasioni që vendos në gjithçka.

Është gjithmonë kënaqësi të jesh pranë teje.

Pavarësisht se kush është në dhomë, gjithmonë e gjej veten duke të të parë ty.

Pamja e fytyrës tënde të bukur, përshtatur nga flokët e tu të butë është e parezistushme.

Nuk di si ta shpjegoj se çfarë do të thuash për mua.

Më pëlqen se si qëndron e qetë në çdo situatë. Qetësia jote më jep forcë.

Bukuria jote nuk njeh kufi. Ti ke për qëllim të pushtosh botën dhe zemrat.

 E di se nuk të pëlqejnë disa gjëra për veten tënde, por kjo nuk ka rëndësi për mua. Do të jesh gjithmonë perfekte për mua.

Di si të nxjerrësh më të mirën tek njerëzit.

Nuk do të më mungojë kurrë të kaloj kohë pranë teje.

Kudo që ti je është vendi ku do të doja të isha.

Prania jote ëhstë ngushëllimi im.

Ata sy janë shkallët drejt parajsës që kushdo do të donte t’i ngjiste.

Je femra më mahnitëse që kam takuar ndonjëherë.

Entuziazmi dhe pasioni yt për jetën janë thjesht frymëzuese.

Ti gjithmonë di se çfarë të thuash.

Trishtimi im shuhet kur shoh buzëqeshjen tënde miliona dollarëshe.

Këto ishin 100 komplimente per femra që kishim zgjedhur për ju. Nëse do më tepër, mjafton të na shkruash tek support@dua.com dhe jemi këtu për të të ndihmuar.

Flogerta

Flogerta

Më shumë artikuj: